INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:24 | poniedziałek | 23.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Duch Jałty wraca z całą siłą

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 maja

Świątynia sztuki zamiast świątyni Ducha Świętego  

Poniedziałek, 23 maja 1892 r. Zbudowany jeszcze w średniowieczu kościół u progu XX w. musiał ustąpić miejsca świątyni sztuki. Człowiekiem, który się z tym nie...

Koniecznie przeczytaj

Jak wytłumaczyć, że UE i USA rozmawiają z Putinem jak z równoprawnym partnerem, choć wiadomo, że rosyjskie służby mordują przeciwników politycznych nawet na terenie Europy? To służby Putina wysadziły w powietrze fabrykę amunicji w Czechach. To rosyjski pocisk kierowany zestrzelił malezyjski samolot pasażerski, zabijając 298 osób, głównie holenderskich turystów. Podobno z terrorystami się nie negocjuje, ale jak widać, zbrodniarz i terrorysta Putin jest wyjątkiem. Prof. Andrzej Nowak na antenie Radia Wnet powiedział:

– Dzisiaj dla Rosji najważniejsze są Stany Zjednoczone i to, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych jest dla nas najbardziej przerażające, najbardziej upiorne, to, że wczoraj pan prezydent Joe Biden odbył pięćdziesięciominutową rozmowę z Władimirem Putinem, o której oczywiście wiele nie możemy powiedzieć, nie byliśmy świadkami, ale według komunikatów wydanych po tej rozmowie prezydent Biden przyznał, że część z postulatów Władimira Putina zgłaszanych za pomocą szantażu wojskowego, przy pomocy gigantycznej koncentracji wojsk na granicy z Ukrainą i nie tylko, że część z tych postulatów właściwie jest słuszna. (…) Duch Jałty, a w każdym razie duch appeasementu, duch monachijski wraca z całą siłą do rzeczywistości politycznej trzeciej dekady XXI wieku.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
11.01.2022 09:43

mocarstwo zawsze będzie mocarstwem . Europa – ta obecna opanowana przez komunistów , żydów i pedałów nie liczy się wcale .

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Nie będzie łyżwiarskich zawodów w Rosji

Rosja została wykluczona z zawodów łyżwiarskich. Teraz się dziwi i zapowiada poprzez swoich sportowców, że świat na kolanach będzie...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x