INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:59 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Poseł PO pijany w Sejmie? Zamieszanie wokół Sienkiewicza

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Bartłomiej Sienkiewicz z PO opuścił nagle salę plenarną Sejmu przy asyście Borysa Budki. Posłowie sugerują, że polityk był pod wpływem alkoholu.

Podczas wieczornego posiedzenia Sejmu Bartłomiej Sienkiewicz z PO podszedł do siedzącego w pierwszym rzędzie Borysa Budki, pochylił się nad nim, a następnie w jego asyście opuścił salę plenarną. Z ław sejmowych słychać było okrzyki: „Sienkiewicz się przewróci”.

- reklama -

Przemawiający na mównicy Dariusz Olszewski z Solidarnej Polski zwrócił się do marszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego z apelem: „Panie marszałku, chyba trzeba alkomat na salę”.

– Mieliście czelność się odzywać w tej chwili ? Widziała pani, jak się zachowywał wasz poseł? W jakim był stanie? I pani jeszcze teraz podnosi głos? To naprawdę jest bezczelność – dodał Terlecki, zwracając się do posłanki opozycji.

„Co było powodem wyprowadzenia Bartłomieja Sienkiewicza z sali przez Borysa Budkę? Czy były to %?” – zapytał sekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska Jacek Ozdoba, zamieszczając nagranie z Sejmu.

- reklama -

„Jeżeli pracownik przyjdzie do pracy ‘pod wpływem’ zawsze kończy się to dyscyplinarką. Poseł nie jest świętą krową, ma rzetelnie i zgodnie z prawem wykonywać swoje obowiązki. Na pewno nigdy „pod wpływem”. Dyscyplinarką dla posła jest złożenie mandatu. Sprawa pilnie do wyjaśnienia” – zauważył poseł Janusz Kowalski z Solidarnej Polski

W czwartek rano Borys Budka zaprzeczył, aby jego kolega był pijany.

– Bartek Sienkiewicz podszedł do mnie poprosić o rozmowę w sprawie tego co dzieje się przeciwko rodzinie Brejzów, Krzysztofa i Doroty – te fake SMS-y, telefony. I poszliśmy porozmawiać – powiedział Budka. Zapewnił, że był trzeźwy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ustawa albo śmierć! Niedzielski grozi PiS dymisją

Adam Niedzielski ma grozić premierowi złożeniem dymisji. Do zamieszania odniósł się rzecznik rządu. Według dziennikarzy radia RMF minister zdrowia Adam...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x