INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:35 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Poseł PO pijany w Sejmie? Zamieszanie wokół Sienkiewicza

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Bartłomiej Sienkiewicz z PO opuścił nagle salę plenarną Sejmu przy asyście Borysa Budki. Posłowie sugerują, że polityk był pod wpływem alkoholu.

Podczas wieczornego posiedzenia Sejmu Bartłomiej Sienkiewicz z PO podszedł do siedzącego w pierwszym rzędzie Borysa Budki, pochylił się nad nim, a następnie w jego asyście opuścił salę plenarną. Z ław sejmowych słychać było okrzyki: „Sienkiewicz się przewróci”.

- reklama -

Przemawiający na mównicy Dariusz Olszewski z Solidarnej Polski zwrócił się do marszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego z apelem: „Panie marszałku, chyba trzeba alkomat na salę”.

– Mieliście czelność się odzywać w tej chwili ? Widziała pani, jak się zachowywał wasz poseł? W jakim był stanie? I pani jeszcze teraz podnosi głos? To naprawdę jest bezczelność – dodał Terlecki, zwracając się do posłanki opozycji.

„Co było powodem wyprowadzenia Bartłomieja Sienkiewicza z sali przez Borysa Budkę? Czy były to %?” – zapytał sekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska Jacek Ozdoba, zamieszczając nagranie z Sejmu.

- reklama -

„Jeżeli pracownik przyjdzie do pracy ‘pod wpływem’ zawsze kończy się to dyscyplinarką. Poseł nie jest świętą krową, ma rzetelnie i zgodnie z prawem wykonywać swoje obowiązki. Na pewno nigdy „pod wpływem”. Dyscyplinarką dla posła jest złożenie mandatu. Sprawa pilnie do wyjaśnienia” – zauważył poseł Janusz Kowalski z Solidarnej Polski

W czwartek rano Borys Budka zaprzeczył, aby jego kolega był pijany.

– Bartek Sienkiewicz podszedł do mnie poprosić o rozmowę w sprawie tego co dzieje się przeciwko rodzinie Brejzów, Krzysztofa i Doroty – te fake SMS-y, telefony. I poszliśmy porozmawiać – powiedział Budka. Zapewnił, że był trzeźwy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bruksela przypomina – zimno konserwuje…

W kultowym  „Misiu” Polakom „serce” przypominało „piechotą zdrowiej”. W Unii Breton przypomina „zimno konserwuje”. Są już nowe zalecenia na jesień...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx