INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:08 | czwartek | 30.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Gwiazdor TVN oskarżony o narkomanię i romans z 15-latką odchodzi. Śpiewak: Program ma też burdelmama

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Należąca do TVN TTV w pośpiechu rozwiązała współpracę z swoim nowym gwiazdorem. Szokująca przeszłość mężczyzny to dopiero wierzchołek największej afery mediów ostatnich lat!

Portal Wirtualne Media ujawnił, że należąca do TVN stacja TTV zakończyła współpracę z Arkadiuszem „Mega Kotem” Zgorzelskim. Był on gwiazdą nowego programu tej stacji – „Królowe Życia”.

- reklama -

Koniec współpracy to efekt nagłośnienia przeszłości i podwójnego życia mężczyzny. Sprawę opisał miejski aktywista Jan Śpiewak.

51-letni Zgorzelski w mediach przedstawiany jest jako Arek „Mega Kot” Kocik. Przez stację kreowany był na ekscentrycznego miłośnika mody i motoryzacji.

Jego profil na Instagramie śledzi 130 tysięcy osób. Nie ukrywa swojej słabości do kobiet. To również on wypromował patoyoutubera Lorda Kruszwila.

- reklama -

„Czemu 51 latek bawi się z nastolatkami? Być może po to, żeby mieć łatwy do nich dostęp” – stwierdza Śpiewak. Aktywista opisuje, jak „Mega Kot” chwalił się braniem narkotyków i relacjami z nastolatkami.

„Z jedną z nich związał się już jak miała 15 lat, albo i mniej… W popularnych nagraniach na YouTube chwali się tym, że nazwał świnię imieniem po byłej dziewczynie, która popełniła samobójstwo. Tych dziewczyn, które umierały tragicznie w młodym wieku po związkach z nim było aż cztery. Z tego, co udało nam się ustalić wszystkie przed śmiercią miały poważny problem z narkotykami. Jak sam Mega Kot przyzna, policja sama podejrzewała go o zabójstwo jednej z nich” – opisuje Śpiewak.

„Ci ludzie niszczą innym życie. Pokazują, że kobiety to tylko przedmioty. Że każde świństwo można spieniężyć. Że liczy się tylko kasa. Powiedzmy temu stop” – zaapelował Śpiewak.

- reklama -

Śpiewak zauważył też, że program w należącej do TVN TTV prowadzi też „burdelmama, która odbyła wyrok więzienia za stręczycielstwo i handel ludźmi”. – W jej burdelu handlowano kobietami za 5000 euro – wyjaśnia Śpiewak i wskazuje, że gwiazda TVN sama chwali się, że pobyt w więzieniu otworzył jej drogę do kariery w telewizji.

Źródło: Wirtualne Media

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
13.01.2022 09:39

oto cały obraz Tfu Vał enu , jakie ,, gwiazdy ” taka stacja – ku.wa , żyd i pedał .

zenia
13.01.2022 09:56

to program dla patologii albo dla tych którym sprawia przyjemność oglądanie głupoty i próżności ludzkiej, powinien dawno zniknąć ale widać że są amatorzy tej prymitywnej rozrywki

Pero
13.01.2022 11:43

Gwiazdor pedofil gwiazdą?🤣 gdyby to był ksiądz to afera murowana na cały świat,ale kasa wszystko załatwi

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SYN POSŁUGACZA HITLERA PRZEMÓWIŁ

Arndt Freytag von Loringhoven opuszcza Polskę. Skrewił. Nie spełnił oczekiwań mocodawców i został odwołany. Na pożegnanie powiedział, jaki jest stosunek...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x