INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:51 | wtorek | 17.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

To koniec Rady Medycznej? 13 z 17 lekarzy rezygnuje z doradzania Morawieckiemu. Zostaje prof. Horban

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

17 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Rada Medyczna przy premierze przechodzi do historii? Nagle rezygnację złożyło większość jej członków.

Trzynastu z siedemnastu członków Rady Medycznej złożyło na ręce premiera rezygnację z doradzania rządowi w sprawie epidemii. Z Rady odchodzą m.in. prof. Robert Flisiak, prof. Krzysztof Simon, prof. Krzysztof Pyrć czy dr Konstanty Szułdrzyński.

- reklama -

Lekarze wydali oświadczenie pod którym podpisali się prof. Robert Flisiak, prof. Magdalena Marczyńska, prof. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. Radosław Owczuk, prof. Iwona Paradowska, prof. Miłosz Parczewski, prof. Małgorzata Pawłowska, prof. Anna Piekarska, prof. Krzysztof Pyrć, prof. Krzysztof Simon, dr Konstanty Szułdrzyński, prof. Krzysztof Tomasiewicz i prof. Jacek Wysocki.

W piśmie wskazano, że decyzja zapadła z uwagi na „brak wpływu rekomendacji na realne działania” i „wyczerpanie się dotychczasowej współpracy”.

„Jako Rada Medyczna byliśmy niejednokrotnie oskarżani o niedostateczny wpływ na poczynania Rządu. Jednocześnie obserwowaliśmy narastającą tolerancję zachowań środowisk negujących zagrożenie COVID-19 i znaczenie szczepień w walce z pandemią, czego wyrazem były również wypowiedzi członków Rządu lub urzędników państwowych” – napisało 13 członków rady.

- reklama -

Rezygnacji nie złożyło czworo członków tego gremium m.in. główny doradca premiera do spraw COVID-19 prof. Andrzej Horban.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

4 KOMENTARZE

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Polka
14.01.2022 16:10

Żenujące oświadczenie. Może jednak boją się odpowiedzialności. W końcu i tak odpowiedzą, jak nie przed ludźmi to ostatecznie Bogiem! Twarz ma się jedną, maseczka zasłania tymczasowo.

Kornel Matysek
14.01.2022 16:56

HORBAN nie mógł… bo sława jest jak narkotyk – TAK UZALEŻNIA !

Wędkak
15.01.2022 08:00

Nic im to nie pomoże. Znamy nazwiska. Za swoje zbrodnicze działania odpowiedzą przed Sądem lub samosądem.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

4
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x