INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:40 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Groźby pod adresem Szyca i Wojewódzkiego! Policja podkreśla: Nikt nie jest anonimowy

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Proporcje 150:1

Wtorek, 27 czerwca 1581 r. Husaria była najlepszym wojskiem na świecie. Kircholm. Chocim. Wiedeń. Te nazwy znają wszyscy. A powinni znać jeszcze jedną. Mohylew. I...

Koniecznie przeczytaj

Policja informuje, że po premierze filmu „Nic się nie stało”, pojawiła się masa gróźb karalnych, wysyłanych pod adresem celebrytów: Borysa Szyca i Jakuba Wojewódzkiego.

Film „Nic się nie stało” w reżyserii Sylwestra Latkowskiego ujawnia prawdę o przemyśle pedofilskim oferującym usługi celebrytom. Centralnym miejscem brutalnej afery kryminalnej jest trójmiejski klub „Zatoka Sztuki”.

Zapytany przez dziennikarza prowadzącego dyskusję, o kogo chodzi, Latkowski odmówił zdradzenia nazwiska celebryty. Powiedział natomiast, że wymiana zdań odbyła się z Edwardem Miszczakiem, przy okazji rozmowy o mobbingu i molestowaniu przez Kamila Durczoka.

Następnie w emocjonalnym tonie reżyser dokumentu zaapelował na antenie TVP:

– Borys (Szyc), chcę, żebyś powiedział opinii publicznej czego byłeś świadkiem. Może już czas doprowadzić do takiej sytuacji. Nie tłumacz się, że byłeś pijany i naćpany… Mam taki sam apel do Majdana, do Wojewódzkiego. Do tych dziewczyn, które tam widać. Myślę, że pierwszą osobą, która może zacząć mówić, jest Bieniuk. […] Może już czas, żebyście przestali chronić samych siebie.

Podkom. Michał Gaweł z Komendy Głównej Policji podkreśla, że nie ma zgody na hejt. Funkcjonariusz zaznacza w rozmowie z Onetem, że całą dobę działa biuro ds. walki z cyberprzestępczością, które po natrafieniu na nieodpowiedni treści, podejmuje działania.

– Cały czas apelujemy, żeby przestrzegać prawa w sieci. Nikt nie jest anonimowy i nikt nie może czuć się bezkarny. Tak jak w świecie rzeczywistym, tak samo w sieci trzeba stosować się do zasad i przepisów prawa – mówi podkom. Gaweł.

- reklama -

Źródło: Onet.pl / TVP Info

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!