INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

16:47 | poniedziałek | 30.01.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rafał Trzaskowski za podatkiem od smartfonów? Powiedział jak ocenia pomysł rządu

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 stycznia

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

W rozmowie na antenie TVN24, kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski tłumaczył swój stosunek do projektu wprowadzenia podatku od smartfonów.

Kontekstem pytania w tej sprawie, była kampanijna deklaracja kandydata, że jako prezydent, nie podpisze żadnej ustawy podnoszącej „jakiekolwiek daniny publiczne” i jednoczesne wsparcie dla wspomnianego podatku.

- reklama -

W odpowiedzi, Trzaskowski podtrzymał swoją deklarację i wyjaśnił, że „jeśli chodzi o to, aby duże korporacje płaciły większe podatki w Polsce, dzieliły się swoim dochodem, bardziej sprawiedliwie np. z przemysłem kreatywnym, który został niesłychanie poszkodowany po epidemii, to tutaj trzeba o tym rozmawiać”.

Według informacji podanych na portalu TVP.Info , Rafał Trzaskowski, rokrocznie, otrzymuje wypłaty z ZAIKS-u i STOART-u. Dostaje je z tytułu praw autorskich po zmarłym ojcu, znanym muzyku jazzowym Andrzeju Trzaskowskim.

Źródło:TVP.Info

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lewacy i politycy nienawidzą kierowców

Dlaczego lewacy i politycy nienawidzą kierowców? Na tak postawione pytanie można odpowiedzieć szybko i efektownie: lewacy nienawidzą wszelkiej normalności,...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx