INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:18 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

„Oddał gazy” w obecności funkcjonariuszy. Zobaczcie jaką karę wymierzył mu sąd…

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

W czasie obowiązywania zaostrzonych rygorów związanych z pandemią – wychodzić z domu można było jedynie do apteki, sklepu, czy pracy – Aleksander B., został wylegitymowany na jednej z ulic Wrocławia.

Zdarzenie miało miejsce 1 kwietnia br. Zdaniem policjantów mężczyzna złamał obowiązujące zakazy „przemieszczając się bez celu”. W trakcie legitymowania, skutkiem fizjologii, mężczyzna zanieczyścił powietrze. Funkcjonariusze uznali ten fakt za nieobyczajny wybryk i sprawa trafiła do sądu. Sąd wydał właśnie wyrok.

- reklama -

Aleksander B., za „oddanie gazów” w czasie legitymowania skazany został na 20 godzin prac społecznych. Uznając, że sprawa jest oczywista, sąd wydał wyrok w trybie nakazowym – bez rozprawy, bez przesłuchania świadków i obwinionego.

Wyrok jest nieprawomocny, co oznacza, że obwiniony może złożyć swój sprzeciw. Jeśli to zrobi, będzie przeprowadzony normalny proces, zakończony nowym wyrokiem.

Źródło: gazetawroclawska.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x