INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:15 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

PILNE! Komitet Rafała Trzaskowskiego oficjalnie żąda powtórzenia wyborów prezydenckich

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Nekropolia narodowa

20 maja 1792 r. Najsłynniejszy cmentarz w Polsce ma powierzchnię porównywalną z powierzchnią Watykanu. Na przestrzeni ponad 200 lat dzielił tragiczne losy Warszawy i jej...

Koniecznie przeczytaj

Serwis Onet.pl informuje, że proteście wyborczym złożonym przez komitet wyborczy Rafała Trzaskowskiego, znalazło się żądanie powtórzenia wyborów prezydenckich.

W proteście znalazły się m.in. zarzuty wobec TVP dotyczące “przygotowywania oraz finansowania ze środków publicznych Telewizji Polskiej S.A. materiałów wyborczych kandydata Andrzeja Dudy”.

- reklama -

W proteście dodatkowo pojawia się zarzut, iż premier Mateusz Morawiecki włączył się w kampanię i „nachalnie promował Andrzeja Dudę”.

– W wyborach prezydenckich doszło do naruszeń, które skutkowały pogwałceniem zasady równości i to zarówno w odniesieniu do wyborców, jak również do kandydatów na urząd prezydenta RP. Skala naruszeń niewątpliwie jest ogromna, a w efekcie wpłynęła na wynik wyborów – możemy przeczytać w dokumencie.

Źródło: Onet.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Włochy planują dla Ukrainy nową Jałtę

Na Ukrainie leje się krew, a świat zamiast zakończyć wojnę stanowczymi decyzjami wobec Rosji, planuje drugą Jałtę. W roli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x