INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

21:03 | sobota | 21.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szokujące zjawisko nad Alabamą! Mieszkańcy dokopali się do epidemicznej przepowiedni

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

21 maja

To był mecz! 

Niedziela, 21 maja 1961 r. Każdy mecz Polski ze Związkiem Radzieckim to nie był mecz. To była „wojna”! Każde zwycięstwo smakowało po tysiąckroć. Tak było...

Koniecznie przeczytaj

Anomalia pogodowa wywołała niezwykłe zainteresowanie użytkowników sieci. W niebie nad Alabamą pojawiła się korona. Tzw. Crown Flash jest niezwykłym zjawiskiem dlatego wielu zobaczyło w anomalii zapowiedź kolejnej fazy epidemii koronawirusa.

Mieszkańcy stanu Alabama w USA zarejestrowali niezwykły obłok w kształcie korony. Na fenomen zwrócił uwagę znany meteorolog James Spann, który publikując nagranie w sieci wywołał burzę komentarzy.

- reklama -

Wśród internautów znalazło się najwięcej zwolenników UFO. Niemniejsza liczba użytkowników wyjaśniła anomalię sygnałem sił nadprzyrodzonych. Mają zwiastować ciężki przebieg kolejnej fali koronawirusa. Jeszcze inni, w sposób naukowy, przypisali fenomen różnicom temperatury lub przelatującym samolotom.

Własny scenariusz podpowiedział portal meteorologiczny stormnews. Według ekspertów, mieszkańcy Alabamy byli świadkami rzadkiego zjawiska Crown Flash czyli Błysku Korony. Niewyjaśniony dotąd fenomen, zwany także „Skaczącym Słońcem” jest związany z refleksami światła w ziemskiej atmosferze. 

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Włochy planują dla Ukrainy nową Jałtę

Na Ukrainie leje się krew, a świat zamiast zakończyć wojnę stanowczymi decyzjami wobec Rosji, planuje drugą Jałtę. W roli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x