INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:21 | poniedziałek | 27.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rosyjska policja polityczna otruła Nawalnego dwukrotnie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Eksperci niemieckich służb specjalnych potwierdzają dwukrotną próbę zabójstwa przeciwnika Kremla.

– Anonimowi przedstawiciele niemieckiego kontrwywiadu są pewni, że kilerzy Putina dokonali podwójnego zamachu terrorystycznego na Aleksieja Nawalnego – informuje „The New York Times”.

- reklama -

Według niemieckich ekspertów, badania potwierdziły, że „Nowiczok” w postaci proszku został dosypany do herbaty, którą opozycjonista wypił na syberyjskim lotnisku przed lotem do Moskwy.

Nawalny otrzymał jednak dodatkową dozę trucizny już w hotelu. Specjaliści BND są przekonani, że bojowy środek paraliżujący w formie pasty został naniesiony na butelkę wody, którą Nawalny wypił w pokoju. Trucizna w tej postaci przeniknęła do organizmu przez skórę ofiary.

– Taki scenariusz przekonuje, że pierwszego zamachu dokonano przed przyjazdem na lotnisko, a Nawalny został otruty dwukrotnie – ocenia NYT.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Arkansas na drodze do normalności

Kolejny stan USA wprowadza prawo chroniące dzieci i młodzież przed szaleństwem ideologii LGBT. Na szczęście dla Amerykanów, kwestie te...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx