INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:37 | wtorek | 16.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rosyjska policja polityczna otruła Nawalnego dwukrotnie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Eksperci niemieckich służb specjalnych potwierdzają dwukrotną próbę zabójstwa przeciwnika Kremla.

– Anonimowi przedstawiciele niemieckiego kontrwywiadu są pewni, że kilerzy Putina dokonali podwójnego zamachu terrorystycznego na Aleksieja Nawalnego – informuje „The New York Times”.

- reklama -

Według niemieckich ekspertów, badania potwierdziły, że „Nowiczok” w postaci proszku został dosypany do herbaty, którą opozycjonista wypił na syberyjskim lotnisku przed lotem do Moskwy.

Nawalny otrzymał jednak dodatkową dozę trucizny już w hotelu. Specjaliści BND są przekonani, że bojowy środek paraliżujący w formie pasty został naniesiony na butelkę wody, którą Nawalny wypił w pokoju. Trucizna w tej postaci przeniknęła do organizmu przez skórę ofiary.

– Taki scenariusz przekonuje, że pierwszego zamachu dokonano przed przyjazdem na lotnisko, a Nawalny został otruty dwukrotnie – ocenia NYT.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx