INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:10 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Cejrowski z USA o wyborach: “#wałek#Trump2020”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Nekropolia narodowa

20 maja 1792 r. Najsłynniejszy cmentarz w Polsce ma powierzchnię porównywalną z powierzchnią Watykanu. Na przestrzeni ponad 200 lat dzielił tragiczne losy Warszawy i jej...

Koniecznie przeczytaj

W Stanach Zjednoczonych wciąż liczone są głosy oddane w wyborach prezydenckich. Wobec minimalnych różnić między głównymi kandydatami w najważniejszych dla wyników stanach, coraz więcej wyborców ma wątpliwości, co do prawidłowego ich przeprowadzenia.

Sprawę skomentował na Facebooku mieszkający w USA Wojciech Cejrowski.

- reklama -

“Trump wygrywał bez dwóch zdań i… przestali liczyć głosy. Ameryka poszła spać. Rano “znajdują” po kilkaset tys. głosów, akurat tam, gdzie #Biden nie miał już szans. I dosłownie WSZYSTKIE “odnalezione” głosy są na Bidena – równe 100%, a na Trumpa ZERO” – napisał Cejrowski.

Podróżnik opisał też przypadek w Wisconsin, gdzie w jednym z okręgów oddano więcej głosów, niż odnotowanych tam głosujących. Podał go, jako przykład stanu “gdzie #Biden w nocy stracił szansę, a rano “cudem” odzyskał i nazwał “#wałek#Trump2020”.

Do wpisu dodane zostały zdjęcia wykresów, które pokazują, jak nazwał to Cejrowski, “cuda wyborcze” w Michigan, Wisconsin, Georgii.

- reklama -

Źródło: Facebook.com

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Włochy planują dla Ukrainy nową Jałtę

Na Ukrainie leje się krew, a świat zamiast zakończyć wojnę stanowczymi decyzjami wobec Rosji, planuje drugą Jałtę. W roli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x