INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

02:15 | piątek | 03.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Nie ma oficjalnego zakończenia wyborów, ale…BBC zaplanowała dalszą karierę Donalda Trumpa

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Po porażce wyborczej przed Donaldem Trumpem otwierają się trzy scenariusze życiowe”, snują hipotezy komentatorzy brytyjskiej rozgłośni.

Pierwszym wariantem jest ponowne kandydowanie na urząd prezydenta w 2024 r. „Nie można tego absolutnie wykluczyć. Ze względu na olbrzymie poparcie społeczne Trumpa obowiązkowo należy wpisać na listę prawdopodobnych kandydatów”, podkreśla BBC.

Drugim scenariuszem jest powrót do kariery przedsiębiorcy. Donald Trump może skoncentrować się na poprawie notowań swojego imperium biznesowego, które straciło na wartości z racji pełnienia obowiązków prezydenta.

Trzecią hipotezą jest wejście byłego prezydenta do biznesu medialnego. „Trump może zostać magnatem w tej sferze działalności. Ma odpowiednie środki finansowe, a co najważniejsze prezydentura zapewniła mu ogromną rozpoznawalność”, ocenia brytyjska stacja.

„Z łatwością może założyć własną grupę medialną lub zostać partnerem jednej z konserwatywnych telewizji”, twierdzi BBC, wymieniając w tym kontekście koncern One American News Network (OANN) znany również pod nazwą Newsmax.

„W każdym razie Donald Trump nie ograniczy się do napisania bestselerowych wspomnień z Białego Domu”, zapewniają eksperci.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Talibowie eksterminują oficerów wywiadu i policji Afganistanu

Talibowie stoją za egzekucjami lub zaginięciami bez wieści ponad 100 byłych funkcjonariuszy policji i wywiadu. Według Associated Press polowanie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x