INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:03 | sobota | 27.06.2026

© 2020-2026 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Covid-19 zdziesiątkował personel centrali WHO

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

300 ocalonych

20/21 maja 1945 Armia Berlinga nie weszła jeszcze do gruzów Warszawy, a w podwarszawskim Rembertowie NKWD założyło obóz dla osób wywożonych do ZSRR. Teren obozu...

Koniecznie przeczytaj

Koronawirus zaatakował główną siedzibę Światowej Organizacji Zdrowia.

– Dziesiątki osób zatrudnionych w szwajcarskiej centrali WHO zaraziło się koronawirusem – poinformowała agencja Associated Press, powołując się na przedstawicieli organizacji.

- reklama -

Według AP, ognisko epidemii wykryto w genewskiej kwaterze głównej Światowej Organizacji Zdrowia. Zakażenie potwierdzono u co najmniej 65 ekspertów medycznych, którzy jak przekazał rzecznik organizacji, „ściśle przestrzegali reguł bezpieczeństwa epidemicznego”.

Kolejne 32 zarażone osoby należą do personelu biurowego WHO. Wśród nich znalazło się 5 pracowników, którzy zarazili się koronawirusem od tego samego zatrudnionego.

Associated Press informuje, że wybuch epidemii w genewskiej centrali jest zaskoczeniem. Kilka dni temu WHO opublikowała komunikat, że jej szwajcarski personel nie jest zakażony, co miały wykazywać systematycznie przeprowadzane testy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne kłamstwo o ekshumacjach na Ukrainie

Nie było, nie ma i prawdopodobnie nie będzie żadnych ekshumacji ofiar ukraińsko-niemieckiej zbrodni ludobójstwa w Hucie Pieniackiej - Panie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx