INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:36 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Iran przygotowuje atak na amerykańskie bazy. Teheran przerzucił do Iraku broń i oficerów sił specjalnych

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Korpus Strażników Islamskiej Rewolucji rozmieścił w sąsiednim Iraku rakiety małego zasięgu, uderzeniowe drony oraz dwa elitarne oddziały oficerskie”, informuje arabski tytuł „Al Quabas”. Siły KSIR znajdują się w obozach szyickich milicji.

Jak wyjaśnił ukazujący się w Kuwejcie dziennik, Teheran zakończył przygotowania do ataku na amerykańskie obiekty w Iraku po zabójstwie szefa irańskiego programu jądrowego.

- reklama -

„Al Quabas” przypomina, że generał KSIR, a zarazem fizyk atomowy Mohsen Fachrizadeh zginął 27 listopada najprawdopodobniej w zamachu izraelskich służb specjalnych.

„Odwetowa akcja Teheranu to kwestia najbliższych tygodni, jednak ataki nastąpią prawdopodobnie po prezydenckiej inauguracji Joe Bidena”, komentuje gazeta. Przed zmianami w Białym Domu ajatollahowie obawiają się zdecydowanej reakcji militarnej Donalda Trumpa.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x