INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

20:19 | wtorek | 23.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niezwykła ciąża. Amerykanka dowiedziała się o swoim stanie na 30 minut przed porodem

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Mieszkanka Cleveland zaczęła rodzić po powrocie z treningu cheerleaderskiego, na którym wykonywała figury akrobatyczne”, informuje „The Sun”. Tylko szybka interwencja medyczna zapobiegła śmierci matki i dziecka.

„Do końca zachowałam płaski brzuch, nie przybierałam na wadze, nie czułam ruchów płodu, i jak zwykle moja menstruacja była nieregularna”. Tak 22-letnia Ally Opfer opisała niecodzienny przebieg ciąży.

- reklama -

Według brytyjskiej gazety stan kobiety wyszedł na jaw, gdy po powrocie z zajęć sportowych odczuła regularne bóle brzucha, które skłoniły ją do zwrócenia się o pomoc medyczną.

Lekarz zdiagnozował początkowo obecność kamieni nerkowych, jednak natychmiastowe badanie USG wykazało rozpoczynający się poród. W 30 minut po wejściu do placówki medycznej Ally urodziła chłopca ważącego 3,4 kg.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx