INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:17 | poniedziałek | 22.07.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zwierzęta przenoszą koronawirusa?!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 lipca

Bestialski mord tysięcy Polaków przez herojów Ukrainy

11 lipca 1943 Krwawa niedziela 11 lipca 1943 r. była kumulacją ludobójstwa popełnionego przez Ukraińców na Polakach. Tego dnia Ukraińcy z OUN-UPA i wspierająca...

Koniecznie przeczytaj

Takie niepokojące pytanie można zadać po wiadomościach z nowojorskiego ZOO. Jego dyrekcja poinformowała właśnie, że czteroletni tygrys malajski zachorował na koronawirusa. Objawy choroby zdradzało także sześć innych lwów i tygrysów.

Przyjmuje się, że zwierzęta zostały zainfekowane przez pracownika ZOO, który jeszcze nie wykazywał objawów choroby. Informacja została potwierdzona przez Departament Rolnictwa USA. Urzędnicy jednak zapewnili, że nie ma innych znanych przypadków wirusa u amerykańskich zwierząt domowych lub gospodarskich.

- reklama -

– Wydaje się, że obecnie nie ma żadnych dowodów sugerujących, że zwierzęta mogą przenosić wirusa na ludzi lub że mogą być źródłem infekcji w Stanach Zjednoczonych – powiedział dr Jane Rooney z Departamentu Rolnictwa. Dlatego Amerykanie nie zdecydowali się na przeprowadzenie testów na kolejnych zwierzętach.

Również z Hongkongu napływają informacje o psach i kotach zarażonych koronawirusem. Tamtejsi lekarze doszli jednak do wniosku, że psy i koty domowe nie mogą przenosić wirusa na ludzi, lecz mogą zachorować, jeśli zostaną zainfekowane przez swoich właścicieli.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklama spot_img

Ostatnio dodane

MANIPULACJE AKCJAMI TRUMPA – POWTÓRKA Z 9/11?

Analitycy wskazują na anomalie giełdowe podobne do tych, które wystąpiły na kilka dni przed zamachami na WTC i Pentagon!...

Przeczytaj jeszcze to!