INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

02:54 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Poważna wpadka Gerty Thunberg. Może zostać oskarżona o udział w spisku!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Policja w Delhi wszczęła śledztwo w sprawie o “tworzenie dysharmonii i bycie częścią większego spisku”. Ma ono związek z internetową aktywnością Grety Thunberg. Młoda Szwedka, przypadkiem, udostępniła na Twitterze dokument, który jest właściwie instrukcją umieszczania postów, dotyczących protestów rolników w Indiach.

Dodała do tego jeszcze tzw. “zestaw narzędzi”, dla osób pragnących udzielić wsparcia protestującym (np. zachęta do demonstracji przed ambasadami Indii).

- reklama -

Materiały, które udostępniła Greta, według sugestii opisującego sprawę “Times Now”, mogły być autorstwa kanadyjskiej fundacji Poetic Justice Foundation, walczącej m.in. z uprzedzeniami i nierównościami. Osiemnastolatka szybko usunęła dokumenty, jednak zdążyły się nimi zająć indyjskie służby.

Sprawa jest poważna. Od kilku miesięcy trwają w Indiach protesty rolników, którzy boją się o swoją przyszłość w związku z ustawami, liberalizującymi handel produktami rolnymi. Za pośrednictwem tego samego komunikatora, wcześniej wypowiedziała się w tej samej sprawie Rihanna.

W reakcji na te głosy, Ministerstwo Spraw Zagranicznych Indii, oskarżyło obcokrajowców i celebrytów o “wywoływanie sensacji i próby wyegzekwowania ich planu”.

- reklama -

Źródło:o2.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Działacze LGBT zebrali ponad 5 tys. złotych dla krowy, która czuje się bykiem. Ekspert: Rolnik dobrze zarobił na debilach

Lewicowi działacze zbierają pieniądze, aby wykupić krowę, która czuje się bykiem. Prezes zarządu Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x