INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:08 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Poważna wpadka Gerty Thunberg. Może zostać oskarżona o udział w spisku!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Policja w Delhi wszczęła śledztwo w sprawie o “tworzenie dysharmonii i bycie częścią większego spisku”. Ma ono związek z internetową aktywnością Grety Thunberg. Młoda Szwedka, przypadkiem, udostępniła na Twitterze dokument, który jest właściwie instrukcją umieszczania postów, dotyczących protestów rolników w Indiach.

Dodała do tego jeszcze tzw. “zestaw narzędzi”, dla osób pragnących udzielić wsparcia protestującym (np. zachęta do demonstracji przed ambasadami Indii).

- reklama -

Materiały, które udostępniła Greta, według sugestii opisującego sprawę “Times Now”, mogły być autorstwa kanadyjskiej fundacji Poetic Justice Foundation, walczącej m.in. z uprzedzeniami i nierównościami. Osiemnastolatka szybko usunęła dokumenty, jednak zdążyły się nimi zająć indyjskie służby.

Sprawa jest poważna. Od kilku miesięcy trwają w Indiach protesty rolników, którzy boją się o swoją przyszłość w związku z ustawami, liberalizującymi handel produktami rolnymi. Za pośrednictwem tego samego komunikatora, wcześniej wypowiedziała się w tej samej sprawie Rihanna.

W reakcji na te głosy, Ministerstwo Spraw Zagranicznych Indii, oskarżyło obcokrajowców i celebrytów o “wywoływanie sensacji i próby wyegzekwowania ich planu”.

- reklama -

Źródło:o2.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx