INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:57 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Francja ma kolejny skandal pedofilski. Wśród oskarżonych ludzie kultury!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Niedługo po aferze lewicowego politologa Duhamela, którego o gwałt na 14-letnim pasierbie, oskarżyła siostra chłopca Camille Kouchner – córka byłego ministra -, francuskie media ujawniły kolejny skandal. Aresztowano dyrektora Narodowego Centrum Kinematografii Dominique’a Boutonnata.

Chrześniak oskarżył go o molestowanie i napaść seksualną. Podobne zarzuty kierowane są pod adresem aktora Richarda Berry’ego oraz producenta Gérarda Louvin’a i jego partnera. Wypowiadający się na temat ujawnionych przestępstw adwokat czterech poszkodowanych, powiedział: “Mamy do czynienia z drugą aferą Weinsteina”.

- reklama -

Jego klienci twierdzą, że wielu ludzi kultury wiedziało o przemocy seksualnej, panującej w tym środowisku. W mediach społecznościowych pojawiły się też wpisy studentów Paryskiego Instytutu Studiów Politycznych (Sciences Po).

Zarzucano w nich dyrektorowi Frédéricowi Mion, że krył swojego współpracownika, wspomnianego już Alain’a Duhamela. Dyrektor podał się do dymisji.

Źródło:polskieradio24.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Posłanka zacytowała Biblię. Grożą jej dwa lata więzienia

Posłanka Chrześcijańskiej Partii Demokratycznej może spędzić dwa lata w więzieniu. Powód? Päivi Maria Räsänen zacytowała fragment Pisma Świętego. Co grozi...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x