INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:54 | poniedziałek | 27.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

ONZ wzywa środowiska LGBT do donosów na krytyków ideologii gender!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

“Kim są ludzie, którzy argumentują, że obrońcy praw człowieka osób LGBT propagują tak zwaną ‘ideologię gender’ ?” – takie m.in. pytanie, zadano w wezwaniu, opublikowanym przez Biuro ds. Praw ONZ.

Skierowano je miesiąc temu do grup LGBT. Jest ono faktycznie prośbą o monitorowanie “publicznych wypowiedzi lub oświadczeń przywódców politycznych i / lub religijnych”, którzy krytykują, czy kwestionują prawa LGBT.

- reklama -

Biuro instruuje chętnych do tego typu aktywności, by zwracali uwagę np. na argumenty, jakich używają przeciwnicy ideologii gender, skuteczność ich działań, np. czy cofnęły prawa człowieka dla osób LGBT, lub “wpłynęły na prawa kobiet i dziewcząt”.

Komentujący inicjatywę Biura, wskazują na prawdopodobieństwo chęci stworzenia przez ONZ, listy nazwisk: polityków, przywódców, przedstawicieli Kościoła, którzy w jakikolwiek sposób wyrażają odmienne od obowiązującego, stanowisko wobec kwestii LGBT.

Dotyczy to zwłaszcza środowisk stających w obronie życia nienarodzonych i tradycyjnej rodziny. “Narracje” grup pro-life i prorodzinnych sprzeciwiają się prawdziwej “teorii gender” i są “wykorzystywane do podsycania przemocy i dyskryminacji ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową oraz ich szczególny wpływ na prawa seksualne i reprodukcyjne” – cytuje fragment opisywane tekstu portal DoRzeczy.pl.

- reklama -

Obrońców życia i rodziny określono w Wezwaniu, jako wyznawców teorii spiskowych.

Źródło: DoRzeczy.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Arkansas na drodze do normalności

Kolejny stan USA wprowadza prawo chroniące dzieci i młodzież przed szaleństwem ideologii LGBT. Na szczęście dla Amerykanów, kwestie te...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx