INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:33 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

ONZ wzywa środowiska LGBT do donosów na krytyków ideologii gender!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

“Kim są ludzie, którzy argumentują, że obrońcy praw człowieka osób LGBT propagują tak zwaną ‘ideologię gender’ ?” – takie m.in. pytanie, zadano w wezwaniu, opublikowanym przez Biuro ds. Praw ONZ.

Skierowano je miesiąc temu do grup LGBT. Jest ono faktycznie prośbą o monitorowanie “publicznych wypowiedzi lub oświadczeń przywódców politycznych i / lub religijnych”, którzy krytykują, czy kwestionują prawa LGBT.

- reklama -

Biuro instruuje chętnych do tego typu aktywności, by zwracali uwagę np. na argumenty, jakich używają przeciwnicy ideologii gender, skuteczność ich działań, np. czy cofnęły prawa człowieka dla osób LGBT, lub “wpłynęły na prawa kobiet i dziewcząt”.

Komentujący inicjatywę Biura, wskazują na prawdopodobieństwo chęci stworzenia przez ONZ, listy nazwisk: polityków, przywódców, przedstawicieli Kościoła, którzy w jakikolwiek sposób wyrażają odmienne od obowiązującego, stanowisko wobec kwestii LGBT.

Dotyczy to zwłaszcza środowisk stających w obronie życia nienarodzonych i tradycyjnej rodziny. “Narracje” grup pro-life i prorodzinnych sprzeciwiają się prawdziwej “teorii gender” i są “wykorzystywane do podsycania przemocy i dyskryminacji ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową oraz ich szczególny wpływ na prawa seksualne i reprodukcyjne” – cytuje fragment opisywane tekstu portal DoRzeczy.pl.

- reklama -

Obrońców życia i rodziny określono w Wezwaniu, jako wyznawców teorii spiskowych.

Źródło: DoRzeczy.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemiecka zabawa w sprawiedliwość

Niemcy bawią się w wymierzanie sprawiedliwości swoim zbrodniarzom. Tak, by nie stała im się za duża krzywda. Dobiegł końca proces...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x