INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:25 | czwartek | 07.07.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zwolnili ją za porównanie zwolenników Trumpa do Żydów. Dziś aktorka mówi: „To dopiero początek…witamy w rebelii”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

7 lipca

Gdy umarł król…

7 lipca 1572 r. Ostatni Jagiellon zmarł bezpotomnie w wieku 52 lat. Dla Królestwa była to prawdziwa tragedia. Kto wie, jak potoczyłby się losy Polski,...

Koniecznie przeczytaj

Gina Carano, w produkowanym przez Disneya serialu „Mandalorianin”, grała Carę Dune. W zeszłym tygodniu aktorka dowiedziała się, że w kolejnych projektach wytwórni, nie zostanie uwzględniona.

Powodem oficjalnym jest poparcie, jakiego udzieliła zbuntowanym zwolennikom, Donalda Trumpa. Według informacji podanych przez portal The Wrap, współpracująca z Disneyem firma Hasbro, produkująca zabawki, również związane z filmem, anuluje wszystkie internetowe zamówienia na figurki przedstawiających Carę Dune.

- reklama -

Te drastyczne decyzje mają też związek z kontrowersyjnym wpisem, jaki Carano umieściła na Instagramie. “Żydzi byli bici na ulicach nie przez nazistowskich żołnierzy, ale przez swoich sąsiadów, nawet przez dzieci. (…) wiele osób dzisiaj nie zdaje sobie sprawy z tego, że aby sytuacja mogła dojść do punktu, w którym nazistowscy żołnierze z łatwością mogli wyłapać tysiące Żydów, najpierw podjudzani przez rząd sąsiedzi Żydów znienawidzili ich tylko za to, że są Żydami. Czym to się różni od nienawidzenia kogoś za jego poglądy polityczne?” – napisała aktorka odnosząc się do politycznych podziałów w USA.

Wpis został usunięty, ale wciąż jest komentowany. Gina Carano nie traci optymizmu. Podziękowała wszystkim za wsparcie i miłość a na Twitterze napisała: „To dopiero początek… witamy w rebelii”.

Źródło:tvp.info

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy. Pierwsze koty… do pudła?

Jak Niemcy wprowadzają prawo, to nie żartują. Przekonał się o tym kot z Walldorf ukarany właśnie grzywną w kwocie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx