INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:44 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niemiecka prasa miażdży szczepionkę AstraZeneca

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

– AstraZeneca? Dziękuję, nie dla mnie! – opinię powszechną w niemieckich centrach szczepień cytuje Deutsche Welle.

Dziennik „Berliner Morgenpost” komentuje – Trudno jest wytłumaczyć, że preparat początkowo niebezpieczny dla osób starszych, z dnia na dzień stał się zagrożeniem dla młodszych. Kolejny twardy lockdown w Niemczech zbliża się wielkimi krokami.

- reklama -

-Jeśli w Niemczech ostrzeżenia przed AstraZeneka dla kobiet i mężczyzn, dla starszych niż 60 lat i młodszych niż 55 lat, ogłaszają centra badawcze Euskirchen i Heinsberg, berlińska klinika Charite i miasto Monachium, to wiara w państwowe organy kontrolne została nadszarpnięta – ocenia „Suedwest Presse”.

Jak dodaje gazeta „Volksstimme” – szpitale w całej Europie zbyt często donoszą o zatorach żył mózgowych po szczepieniu AstraZeneką. Rzadko, ale jednak zbyt często kończących się śmiercią. To może wystraszyć nawet zagorzałych zwolenników szczepień. Nieważne, jakie decyzje zostaną jeszcze podjęte, reputacji preparatu nie da się uratować.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx