INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:56 | czwartek | 18.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niemiecka prasa miażdży szczepionkę AstraZeneca

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 sierpnia

Najpierw była Wanda

18 sierpnia 1906 r. Każdy słyszał o pięknej Krystynie Krahelskiej, żołnierce Armii Krajowej, autorce „Hej, chłopcy, bagnet na broń”, która ciężko ranna pierwszego dnia Powstania,...

Koniecznie przeczytaj

– AstraZeneca? Dziękuję, nie dla mnie! – opinię powszechną w niemieckich centrach szczepień cytuje Deutsche Welle.

Dziennik „Berliner Morgenpost” komentuje – Trudno jest wytłumaczyć, że preparat początkowo niebezpieczny dla osób starszych, z dnia na dzień stał się zagrożeniem dla młodszych. Kolejny twardy lockdown w Niemczech zbliża się wielkimi krokami.

- reklama -

-Jeśli w Niemczech ostrzeżenia przed AstraZeneka dla kobiet i mężczyzn, dla starszych niż 60 lat i młodszych niż 55 lat, ogłaszają centra badawcze Euskirchen i Heinsberg, berlińska klinika Charite i miasto Monachium, to wiara w państwowe organy kontrolne została nadszarpnięta – ocenia „Suedwest Presse”.

Jak dodaje gazeta „Volksstimme” – szpitale w całej Europie zbyt często donoszą o zatorach żył mózgowych po szczepieniu AstraZeneką. Rzadko, ale jednak zbyt często kończących się śmiercią. To może wystraszyć nawet zagorzałych zwolenników szczepień. Nieważne, jakie decyzje zostaną jeszcze podjęte, reputacji preparatu nie da się uratować.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

 „Okrucieństwo losu” na o2.pl

Z cyklu: hit Internetu „Kobieta chciała mieć pamiątkę z wakacji. Los okazała się okrutny” głosi podpis pod zdjęciem blondynki w...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx