INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:55 | poniedziałek | 22.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

USA wstrzymują stosowanie szczepionki Johnson & Johnson. Chodzi o zakrzepy

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Federalne władze sanitarne zaleciły wstrzymanie stosowania szczepionki firmy Johnson & Johnson po tym, jak u sześciu kobiet poniżej 50 roku życia rozwinęły się zakrzepy krwi, informuje Reuter.

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) potwierdziła, że po zastosowaniu preparatu J&J jedna osoba zmarła, a kolejna jest w stanie krytycznym.

- reklama -

Johnson & Johnson oświadczył, że w związku z tym opóźnia wprowadzenie szczepionki w Europie. To kolejne niepowodzenie w walce z pandemią, komentuje Reuter.

Natomiast Biały Dom oświadczył, że przerwa nie będzie miała znaczącego wpływu na plan 3 mln szczepień dziennie, w celu uzyskania liczby 200 mln uodpornionych Amerykanów przed setnym dniem urzędowania prezydenta Joe Bidena.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx