INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:34 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Co się dzieje z wiceprezydent Kamalą Harris?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Proporcje 150:1

Wtorek, 27 czerwca 1581 r. Husaria była najlepszym wojskiem na świecie. Kircholm. Chocim. Wiedeń. Te nazwy znają wszyscy. A powinni znać jeszcze jedną. Mohylew. I...

Koniecznie przeczytaj

24 marca Joe Biden mianował Harris pełnomocniczką do spraw kryzysu imigracyjnego, tymczasem wiceprezydent nie pojawiła się jeszcze na granicy z Meksykiem, krytykuje portal newsmax.com.

W związku z brakiem reakcji, kongresmen z Arizony Andy Biggs oświadczył – Minęło ponad trzy tygodnie od nominacji. To już nie jest akt niekompetencji, to celowe lekceważenie problemu przez Harris.

- reklama -

Konserwatywne media, które nadały wiceprezydent przezwisko „carycy pogranicza” pytają, co robi w czasie gdy straż graniczna z najwyższym trudem powstrzymuje strumień imigracyjny, a ośrodki tymczasowego pobytu dla zatrzymanych pękają w szwach?

W obronie wiceprezydent wystąpiła rzecznik prasowa Białego Domu. Zdaniem Jen Psaki, po otrzymaniu zadania rozwiązania kryzysu Harris koncentruje się na wyjaśnieniu jego pierwotnych przyczyn.

Odpowiedź Białego Domu najwyraźniej niczego nie wyjaśniła. Dlatego republikański członek Izby Reprezentantów Steve Scalise powiedział: – Jeśli otrzymała zadanie od prezydenta Stanów Zjednoczonych musi zobaczyć dramat graniczny na własne oczy.

- reklama -

– Może wtedy zachęciłaby Joe Bidena do zmiany katastrofalnej polityki – dodał kongresmen.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x