INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:38 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Korpus oficerski wzywa Macrona do ratowania Francji przed upadkiem!

Czas czytania: 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

20 emerytowanych generałów, 1000 oficerów armii, żandarmerii i policji, w tym 100 starszych stopniem, zwróciło się do Emanuela Macrona z listem otwartym. Żądają walki z poprawnością polityczną, imigrantami i islamizmem aby przywrócić honor i wielkości Francji.

Odezwę opublikował  tygodnik „Valeurs Actuelles”.

- reklama -

– Panie Prezydencie! Nastał czas próby, Francja znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie – napisali sygnatariusze listu, dodając – Nasz trójkolorowy sztandar nie jest kawałkiem zwykłej tkaniny ponieważ widnieją na nim słowa: Honor i Ojczyzna.

Oficerowie wezwali Macrona do ratowania Francji przed upadkiem, który niesie poprawność polityczna.

– Za hasłami walki z rasizmem i teoriami kolonialnej winy, kryje się przerażająca nienawiść do Francji – twierdzą wojskowi i policjanci.

- reklama -

Zdaniem sygnatariuszy, zwolennicy równości rasowej to fanatycy pogardzający Francją, jej kulturą i historią. Tymczasem prawdziwym zagrożeniem jest islamizm, który już oderwał od kraju dzielnice miast i regiony zamieszkałe przez imigrantów.

– Przemoc i niebezpieczeństwo rozpadu ojczyzny rośnie z dnia na dzień – ocenili podpisani, wzywając prezydenta do zdecydowanego działania.

– Nie ma czasu do stracenia ponieważ jutro wojna domowa rozpocznie erę chaosu, a morderstwa Francuzów pójdą w tysiące – tygodnik cytuje fragment listu otwartego.

- reklama -

Jak komentuje „Valeurs Actuelles”, apel do Emanuela Macrona powstał pod wpływem zamieszek BLM oraz zamachów terrorystycznych islamskich fundamentalistów.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x