INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:59 | wtorek | 23.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Dramat w Izraelu! Dziesiątki zabitych podczas religijnego święta WIDEO

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

W wyniku katastrofy budowlanej podczas obchodów święta Lag b’Omer zginęło 38 Izraelczyków, a liczby rannych idą w dziesiątki, informują światowe agencje.

Jak informuje „The Times of Israel” tegoroczne obchody przyciągnęły na górę Meron 100 tys. pielgrzymów z całego kraju i świata. Z powodu tłoku doszło do zawalenia trybuny hali sportowej, w której odbywają się religijne obrzędy.

- reklama -

Z kolei według służby ratowniczej Magen David Adom, wszyscy zabici i ranni to ofiary paniki, która wybuchła wśród pielgrzymów z powodu tłoku.

Premier Izraela złożył kondolencje rodzinom zabitych i rannych. – Modlimy się za nich. Koncentrujemy na górze Meron wszystkie dostępne siły ratownicze – powiedział Benjamin Netanjahu.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx