INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:48 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Donald Trump zmiażdżył Bidena za rozmowę z Putinem. „To był dobry dzień dla Rosji”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Według byłego prezydenta, Joe Biden – dał wszystko Władimirowi Putinowi i wrócił do domu z pustymi rękami – informuje portal newsmax.com.

– Cóż, myślę, że ogólnie nic nie dostaliśmy – powiedział Trump w wywiadzie dla telewizji Fox News, dodając – To był dobry dzień dla Rosji.

- reklama -

Były prezydent zauważył, że Biden zmarnował kartę atutową USA, dając Putinowi prezent w postaci zgody na budowę rurociągu Nord Stream-2.

– Zrezygnował z czegoś, co było niewiarygodnie cenne – skomentował Trump, przypominając – Zatrzymałem rurociąg Nord Stream 2, Biden oddał go Putinowi i nic za to nie uzyskał.

– Zdrada moich wysiłków powstrzymania Rosji jest po prostu niewiarygodna – dodał były prezydent.

- reklama -

Donald Trump odniósł się również do relacji amerykańsko-niemieckich twierdząc, że USA znowu chronią partnera, tymczasem Niemcy nie płacą za obronę i jeszcze zarabiają na rosyjskim gazie.

– Płacimy za ich ochronę, a oni, wybaczcie to słowo, pieprzą nas w handlu, to jedyne słowo, które jest wystarczająco opisowe, ponieważ są pod wieloma względami gorsi niż Chiny – powiedział Trump na antenie Fox News.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x