INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:08 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kobiety skazane za TikToka. Łącznie 16 lat więzienia

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Dwie Egipcjanki usłyszały surowy wyrok za swoją aktywność na platformie społecznościowej TikTok. Sąd uznał je winnymi zachęcania innych kobiet do korzystania z platform społecznościowych celem zarabiania pieniędzy.

20-letnia Haneen Hossam i 23-letnia Mowada al-Ad zostały skazane łącznie na 16 lat pozbawienia wolności. Ponadto każda z kobiet musi zapłacić po 9100 funtów grzywny.

- reklama -

Jak informuje „The Sun” sąd w Kairze uznał je winnymi “wykorzystywania dziewcząt do czynów sprzecznych z zasadami i wartościami egipskiego społeczeństwa w celu uzyskania korzyści materialnych”.

Użytkowniczki TikToka w swoich nagraniach miały „atakować egipskie wartości społeczne”. Na jednym z zakwestionowanych filmów Haneen proponowała innym kobietom od 2025 do 2430 funtów za tworzenie treści na TikToka.

To według sądu było „psuciem wartości rodzinnych”, „podżeganiem do rozpusty” oraz „zachęcaniem młodych kobiet do uprawiania stosunków seksualnych”.

- reklama -

Dziewczyny z Egiptu były prawdziwymi gwiazdami TikToka. Zgromadziły 1,3 mln i 3 mln obserwujących.

Źródło: The Sun

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x