INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:52 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Facebook buduje świat Orwella!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Ukazujące się na Facebooku pytanie – czy sądzisz, że autorzy postów są ekstremistami – wzbudziło obawy Amerykanów o konserwatywnych poglądach przed cenzurą, informuje newsmax.com.

Rzecznik Facebooka Andy Stone, potwierdził na Twitterze, że alert z pytaniem – to wynik inicjatywy użytkowników sieci społecznościowej, mającej na celu zwalczanie brutalnego ekstremizmu i niebezpiecznych organizacji.

- reklama -

Według Facebooka funkcja – Inicjatywy przekierowań – ma na celu skierowanie osób wpisujących hasła związane z nienawiścią lub przemocą do zasobów edukacyjnych lub informacyjnych.

– Ludzie mogą zdecydować o kliknięciu linku, aby uzyskać wsparcie lub po prostu zamknąć wyskakujące okienko – wyjaśnił Stone.

Republikański kongresmen stanu Wirginia Nicholas Freitas, publikując zdjęcie alertu, oświadczył – Mam poważne obawy, że lewicowi technokraci tworzą nam orwellowski świat, w którym ludzie będą eliminowani za powiedzenie czegoś, co nie podoba się – policji myśli.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wojenna panika na rosyjskim rynku akcji

Załamanie cen rosyjskich aktywów i tąpniecie moskiewskiej giełdy całkowicie zaskoczyły inwestorów i analityków, alarmuje biznesowy portal RBK. We wtorek 18...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x