INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:03 | niedziela | 14.06.2026

© 2020-2026 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Nowy dowód epidemii COVID-19 w Korei Północnej?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

14 czerwca

300 ocalonych

20/21 maja 1945 Armia Berlinga nie weszła jeszcze do gruzów Warszawy, a w podwarszawskim Rembertowie NKWD założyło obóz dla osób wywożonych do ZSRR. Teren obozu...

Koniecznie przeczytaj

Korea Północna planuje zwiększenie produkcji tradycyjnych leków ziołowych, informuje UPI za reżimowymi mediami.

Gazeta Koreańskiej Partii Robotniczej – Rodong Sinmun – doniosła, że farmaceutyki tradycyjnej medycyny – uświadomią światu wyższości systemu socjalistycznego.

- reklama -

Dziennik stwierdził również, że Komitet Centralny KPR podjął decyzję o zwiększeniu produkcji – wysoce wydajnych leków koreańskich.

Gazeta opublikowała rozkaz Kim Dzong Una – Nadszedł czas, aby wszyscy pracownicy koreańskiego sektora medycznego stali się bardziej świadomi oczekiwań Partii i ludzi pracy, co do rozwoju branży farmaceutycznej.

– Musimy podwoić wysiłki, aby zwiększyć skuteczność leków – wezwał Rodong.

- reklama -

UPI przypomina, że już w lutym tego roku gazeta opublikowała artykuł, który wskazywał, że tradycyjne środki medyczne mogą być stosowane do leczenia – chorób układu oddechowego występujących zimą.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Polak ofiarą brytyjskiego rasizmu

Ofiara ataku pokazana jako sprawca. Morderca jako ofiara. Polak pociachany nożem, skuty w kajdanki, umierający na ulicy. To współczesna...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx