INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:20 | piątek | 03.02.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Republikanie żądają od prezydenta pomocy dla Kubańczyków

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

3 lutego

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

Gubernator stanu Floryda Ron DeSantis wezwał Joe Bidena do wzmocnienia sygnału internetowego dla Kubańczyków, informuje newsmax.com.

W specjalnym liście do Białego Domu gubernator napisał – Wzywam Pana do zapewnienia Internetu dla ludności Kuby, która walczy z komunistycznym uciskiem i domaga się głosu po dziesięcioleciach cierpienia pod jarzmem okrutnej dyktatury.

- reklama -

– Dotychczasowa pana reakcja jest nie do przyjęcia – DeSantis skrytykował Joe Bidena – dodając – Podczas gdy Kubańczycy protestują, reżim odciął ich od sieci. Musimy przywrócić na wyspie Internet, bo informacja to broń.

Przypomniał, że to Ameryka wynalazła Internet i wie, jak go wzmocnić.

– Mamy rozwiązania. Potrzebujemy woli działania prezydenta Bidena i zielonego światła do wdrożenia technologii – zażądał gubernator.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Putin reaguje

Putin polecił ministerstwu obrony „wyeliminować możliwości bombardowania” terenów pogranicza. Rosyjskie siły zbrojne mają traktować to zadanie jako priorytetowe. W odpowiedzi...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx