INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:07 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Donald Trump: Ameryka nie ma już wolnych mediów

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Roczniki, czyli kroniki słynnego Królestwa Polskiego

19 maja 1480 r. To najbardziej znany polski kronikarz. Mało kto jednak wie, że był także znakomitym geografem, dyplomatą i nauczycielem. 18 maja 1480 r....

Koniecznie przeczytaj

W wywiadzie udzielonym telewizji NewsMax były prezydent skrytykował administrację Joe Bidena za tłumienie swobody wyrażania poglądów.

– Nie mamy już otwartych i wolnych mediów – powiedział Trump, oskarżając wysokonakładowe tytuły i stacje telewizyjne o stronniczość.

- reklama -

– Nie słyszę żadnej krytyki pod adresem administracji Bidena, bo media nie chcą niczego słyszeć – dodając – To zmowa. Nikt nigdy czegoś takiego nie widział.

Według Trumpa, dziennikarze lewicowych koncernów medialnych, takich jak „The Washington Post” i ABC News są – skorumpowanymi ludźmi – co czyni Amerykę – bardzo skorumpowanym krajem.

Były prezydent zaatakował także kierunek, w jakim Biden prowadzi Amerykę, wskazując – że wszystkiemu są winne media i oczywiście Big Tech.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Zamordyzm po włosku, czyli skutki odmowy zaszczepienia  

Włoskie władze otwierają kraj dla turystów i jednocześnie ściskają łapą za gardło własnych obywateli. Co prawda włoskie władze przyznały, że...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x