INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:36 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Donald Trump: Ameryka nie ma już wolnych mediów

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

W wywiadzie udzielonym telewizji NewsMax były prezydent skrytykował administrację Joe Bidena za tłumienie swobody wyrażania poglądów.

– Nie mamy już otwartych i wolnych mediów – powiedział Trump, oskarżając wysokonakładowe tytuły i stacje telewizyjne o stronniczość.

- reklama -

– Nie słyszę żadnej krytyki pod adresem administracji Bidena, bo media nie chcą niczego słyszeć – dodając – To zmowa. Nikt nigdy czegoś takiego nie widział.

Według Trumpa, dziennikarze lewicowych koncernów medialnych, takich jak „The Washington Post” i ABC News są – skorumpowanymi ludźmi – co czyni Amerykę – bardzo skorumpowanym krajem.

Były prezydent zaatakował także kierunek, w jakim Biden prowadzi Amerykę, wskazując – że wszystkiemu są winne media i oczywiście Big Tech.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx