INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:34 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Urodziny bez salutu

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Po raz pierwszy od trwającego od 1952 r. panowania Elżbiety II urodziny królowej miną bez uroczystego artyleryjskiego salutu.

Monarchini, która we wtorek 21 kwietnia skończy 94 lata, nie uważała za stosowne, by jej rocznicę tradycyjnie świętować podczas pandemii koronawirusa. Nie będzie także zwyczajowej defilady i parady lotniczej. Uroczystości zostały oficjalnie anulowane i nie ma ich zastępczych terminów. – Jest to zgodne z życzeniem królowej – poinformował rzecznik Pałacu Buckingham.

- reklama -

Sędziwa królowa swoje urodziny spędzi w zamku Windsor, w towarzystwie liczącego sobie 98 lat księcia Filipa. Przebywa tam od 19 marca, pozostając w ciągłym elektronicznym kontakcie z członkami rodziny i rządem. Z premierem Borisem Johnsonem, zanim ten nie trafił do szpitala, rozmawiała telefonicznie.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Poprzedni artykułEpidemia: obrona Waszyngtonu
Następny artykułŚwiat oskarża Chiny
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!