INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:45 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Londyńskie placówki opiekuńcze siedliskami pedofilii!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W dziecięcych internatach o charakterze opiekuńczym, finansowanych ze środków prywatnych organizacji charytatywnych, dochodziło do masowej przemocy i wykorzystania seksualnego podopiecznych.

Takie wnioski zawiera raport organizacji – The Independent Inquiry into Child Sexual Abuse (Niezależne Dochodzenie w sprawie Seksualnego Wykorzystania Dzieci) – która przeanalizowała historię internatów w latach 1960-2000.

- reklama -

Na podstawie zeznań byłych podopiecznych, IICSA powiadomiła policję o wykryciu tysięcy przypadków pedofilii oraz innych form znęcania się nad dziećmi. W związku z tym oskarżyła 529 pedagogów oraz innych pracowników internatów.

Tymczasem, jak wynika ze sprawozdań sieci placówek, przez 40 lat rady opiekuńcze rozwiązały umowę tylko z jednym pracownikiem podejrzanym o skłonności pedofilskie.

– Dzieci z londyńskich placówek stały się seksualnymi zabawkami w rękach członków towarzystw dobroczynnych – podsumowała wyniki śledztwa przewodnicząca IICSA prof. Alexis Jay.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wojenna panika na rosyjskim rynku akcji

Załamanie cen rosyjskich aktywów i tąpniecie moskiewskiej giełdy całkowicie zaskoczyły inwestorów i analityków, alarmuje biznesowy portal RBK. We wtorek 18...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x