INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

15:29 | niedziela | 02.10.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

W Anglii zaczyna brakować niezbędnych towarów! Za dostawy ma być odpowiedzialna…armia

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 października

Ostatni Piastowic

30 września 1089 r. Polacy lubią się szczyć, że w historii nie mieli królobójców. Cóż nie jest to do końca prawda. Już pierwsi władcy mieli...

Koniecznie przeczytaj

Ze względu na brak artykułów spożywczych w supermarketach, rząd zmobilizował armię aby dostarczała niezbędne towary i środki medyczne, poinformowała gazeta – The Sun – powołując się na źródła rządowe.

Według dziennika, pandemia oraz wyjście z UE zadały poważny cios handlowi wewnętrznemu. W związku z kryzysem logistycznym, który wybuchł na początku lata półki supermarketów w różnych częściach kraju pustoszeją.

- reklama -

Jak twierdzą źródła gazety, zmobilizowano już ok. 2 tys. kierowców z Królewskiego Korpusu Logistycznego i jednostek bojowych.

– Żołnierze będą zakwaterowani w miastach, którym potrzebna jest pomoc. Będą pracowali nad rozwiązaniem kryzysu, dostarczając produkty pierwszej potrzeby i środki medyczne – twierdzi – The Sun.

Gazeta szacuje, że w Wielkiej Brytanii brakuje 100 tys. kierowców ciężarówek. Powodem są środki podjęte przez rząd w celu powstrzymania pandemii koronawirusa.

- reklama -

Ok. 1,5 miliona Brytyjczyków znajduje się w kwarantannie. Miliony pracowników handlu nie mogą wykonywać pracy. Puby i restauracje ponownie zamknięto. Wstrzymano także pasażerski ruch kolejowy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy Lewandowski założy na ramię opaskę gejowską, ukraińską czy jeszcze inną? 

Mistrzostwa jeszcze się nie zaczęły, a już wywołały kontrowersje. Poszło o opaski kapitańskie. Część drużyn ogłosiła, że ich kapitanowie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx