INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:21 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Donald Trump: Amerykańskie uzbrojenie z Afganistanu trafi do Rosji i Chin

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Były prezydent USA uważa, że ​​m.in. śmigłowce przekazane armii afgańskiej wpadną w ręce Moskwy i Pekinu, informuje telewizja Fox News.

– Miliardy, miliardy dolarów wydane na sprzęt dla afgańskiej armii. A teraz technologię najnowszych śmigłowców Black Hawk przejmie Rosja, Chiny i każdy kto dogada się z talibami – powiedział były prezydent.

- reklama -

Były prezydent nie krył oburzenia, że Stany Zjednoczone nie zniszczyły sprzętu wojskowego przed opuszczeniem Afganistanu, a teraz przeszedł w ręce talibów.

Według szacunków Donalda Trumpa, USA wydawały rocznie 42 mld dol. na obecność w Afganistanie, podczas gdy całkowite wydatki Rosji na armię wynoszą 50 mld dol. rocznie.

Były amerykański przywódca nazwał obecną sytuację – czasem wstydu – dla Stanów Zjednoczonych. Jego zdaniem przez wszystkie lata swojego istnienia Ameryka nigdy nie została tak upokorzona.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx