INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

07:50 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zabił protestującą na Kapitolu kobietę. Nie poniesie konsekwencji!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Wszyscy doskonale pamiętamy, co działo się w ubiegłym roku, po tym jak w wyniku brutalnej interwencji policji zmarł czarnoskóry George Floyd. W USA na ulice wyszły masowe protesty, powstał ruch Black Lives Matter, a funkcjonariusz policji, który podduszał Floyda został zwolniony i skazany. Inaczej jest w przypadku śmierci białej kobiety, zabitej na Kapitolu.

Portal newsmax.com informuje, że funkcjonariusz policji Kapitolu, który śmiertelnie postrzelił Ashli ​​Babbitt podczas protestów do których doszło 6 stycznia na Kapitolu, „nie będzie musiał stawić czoła wewnętrznej dyscyplinie”.

- reklama -

Biuro Odpowiedzialności Zawodowej ustaliło, że zachowanie funkcjonariusza było zgodne z prawem i zgodne z polityką Departamentu, która mówi, że funkcjonariusz może użyć śmiertelnej siły tylko wtedy, gdy funkcjonariusz ma uzasadnione przekonanie, że działanie jest w obronie życia ludzkiego, w tym własnego życia lub w obronie jakiejkolwiek osoby bezpośrednio zagrożonej poważnym uszkodzeniem ciała – poinformowała policja Kapitolu.

Funkcjonariusz zastrzelił 35-letnią kobietę podczas styczniowych zamieszek do których doszło na Kapitolu.

Policja Kapitolu poinformowała w oświadczeniu, że oficer potencjalnie uratował członków Kongresu i ich personel „od poważnych obrażeń i możliwej śmierci z powodu dużej liczby uczestników zamieszek”.

- reklama -

Donald Trump nazwał zabójstwo kobiety, która deklarowała się jako jego zwolenniczka, zwykłym „morderstwem”.

Źródło: Newsmax.com

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x