INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:54 | piątek | 27.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Lewacka prowokacja podczas meczu Węgry-Anglia

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Czarna legenda bitwy pod Korsuniem

26 maja 1648 r. Choćbyśmy bardzo chcieli, w historii Polski nie zawsze było wspaniale, a powiedzenie, że Polacy to najdzielniejsi z dzielnych, tylko ich dowództwo,...

Koniecznie przeczytaj

Podczas meczy Węgry Anglia doszło do prowokacji ze strony lewackich bojówek które pojawiły się na stadionie w Budapeszcie. Faszystowskie bojówki wmieszały się w tłum węgierskich fanów i obrażała czarnoskórych piłkarzy drużyny angielskiej wydając dźwięki podobne do głosu małp. To rasistowskie zachowanie prowokatorów ma pokazać Węgrów w złym świetle i promować i utrwalać antywęgierskie nastroje wśród europejskiego lewactwa….

To kolejny atak na patriotyczny rząd Victora Orbana, który ma pokazać w złym świetne Węgrów.

- reklama -

Jak donosi brytyjski “Daily Mail”, grupa węgierskich kibiców miała obrażać, czarnoskórych graczy reprezentacji Anglii Raheema Sterlinga i Jude’a Bellinghama, imitując odgłosy małp. Zawodnik Manchesteru United miał zareagować na takie zachowanie śmiechem i pomachać do kibiców.

Głos rozsądku w sprawie zabrał trener Brytyjczyków Gareth Southgate, który prosi, aby nie przypisywać takich gestów do wszystkich węgierskich kibiców.

– Niesprawiedliwe jest krytykowanie wszystkich węgierskich kibiców. Wielu zachowywało się bowiem bardzo dobrze. Konieczne jest natomiast porozmawianie z osobami odpowiedzialnymi – powiedział po spotkaniu trener.

- reklama -

FIFA z pewnością będzie badać sprawę. Węgierskie media donoszą jednak, że nie odnotowano żadnych nieodpowiednich zachowań kibiców podczas spotkania. W takim razie, czy mamy do czynienia z prowokacją? Na to wygląda.

Czy w Polsce również może dojść do takich prowokacji, podczas spotkania z Anglikami rozgrywanego 8 września? Znając polskich lewaków, wszystko jest możliwe.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Tego miałeś nie wiedzieć! Rząd oskładkuje umowy cywilnoprawne! Sporo na tym stracisz…

Nawet kilkaset złotych straci zleceniobiorca lub wykonawca umowy o dzieło. Rząd wpisał do Krajowego Planu Odbudowy oskładkowanie umów cywilnoprawnych....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x