INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

15:01 | sobota | 22.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

To nagranie trzeba zobaczyć! Tak Grecy podziękowali polskim strażakom!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Polscy strażacy to naprawdę niezawodna, światowa marka! W ostatnim czasie bardzo pomogli Grekom w opanowaniu sytuacji z pożarami w ich kraju. W nagrodę pojawił się wspaniałe podziękowania od oficjeli, zwykłych obywateli i greckich kolegów po fachu.

W internecie popularne stało się nagranie, na którym widać greckiego strażnika granicznego, który dziękuje i salutuje polskim strażakom przejeżdżającym przez granicę. Mężczyzna macha do każdego pojazdu wyrażając podziękowanie za pomoc w tych trudnych dla całej Grecji chwilach. Polscy strażacy odpowiadają natomiast machaniem i sygnałami dźwiękowymi.

- reklama -

Wszystko uchwyciła kamera samochodowa, a w dalszej części nagrania widać, że także inni obecni na przejściu granicznym funkcjonariusze dziękują polskim strażakom!

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
kappa
09.09.2021 17:55

Grecki pogranicznik ma poczucie honoru.A jak wladze?Kazą nam.zaplacić za ratowanie ich przez pokskich strazakow,jak bezwstydna Szwecja?Napiszecie coś czy nadal cenzura?

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Blinken porozmawiał z Ławrowem

Sekretarz stanu USA Antony Blinken oraz minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow spotkali się w Genewie. Moskwa nadal nie...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x