INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:20 | środa | 17.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szokujące doniesienia z Australii! Budują tam obozy dla ludzi niewygodnych dla władzy!

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

17 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Gościem Edyty Paradowskiej w telewizji PL1.TV był Leszek Kunc, nasz rodak mieszkający na stale w Australii, który stale zdaje nam relacje, co dzieje się na tym kontynencie w kwestii pandemii COVID-19.

W parlamencie Australii przegłosowano właśnie nowe prawo dające uprawienia policji federalnej. Na czym one polegają?

- reklama -

Polega to na tym, że policja federalna będzie mogła włamywać się do każdego na komputer czy telefon i będzie mogła modyfikować, bądź zmieniać, dokładać, usuwać materiały bez niczyjej zgody – mówi Leszek Kunc. – Jest to o tyle niebezpieczne, że mogą zrobić tak, że każdy z nas, może być osądzony o kryminalne sprawy – wskazuje.

To nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem dla ludzi, tu chodzi o kontrolę, żeby takich ludzi jak ja, wykluczyć ze społeczeństwa – wskazuje gość PL1.TV.

Leszek Kunc podkreśla, że w Australii panuje dziś zwykły komunizm, a w kraju nie ma demokracji, bowiem władza niczego, nikomu nie tłumaczy i wprowadza co tylko chce.

- reklama -

Co ciekawe, w kraju buduje się gigantyczne obozy izolacyjne, które rozmówca PL1.TV nazywa „obozami koncentracyjnymi. Tam będą wprowadzani ludzie, którzy są niebezpieczni dla społeczeństwa!

Obozy budowane w Australii, zdjęcie przesłane przez Leszka Kunca

Wszyscy ludzie, którzy się nie zaszczepią, będą w pierwszej kolejce, żeby tam pójść – mówi Leszek Kunc.

Koniecznie zobaczcie całą rozmowę:

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
wojciech
16.09.2021 09:19

Australia to jest bardzo obszerny temat moze sie zgodzisz albo nie ale w mojej opinii to od xxx lat narastala sila totalitaryzmu tego panstwa – dzisiaj jest to widoczne – z pseldo demokracji na totalny totalitaryzm i to nie koniec c d narasta jeszcze nie koniec tej niby wolnosci ludzi a o prawach czlowieka lepiej sie nie powoluj bo i tak jestes na przegranej poniewaz australia jakakolwiek sprawe rozpatruje sztampowo we wlasym kraju i sadu niezaleznego w tym kraju nie uraczysz – mowa o prawie to duze Ha Ha.

Hubert z Sydney
21.09.2021 00:28

Co za kretynizm!

Bob
12.09.2021 04:46

Co za koszmarne bzdury!

reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

5
0
Podziel się z nami swoją opiniąx