INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

02:12 | piątek | 03.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Szokujące doniesienia z Australii! Budują tam obozy dla ludzi niewygodnych dla władzy!

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Gościem Edyty Paradowskiej w telewizji PL1.TV był Leszek Kunc, nasz rodak mieszkający na stale w Australii, który stale zdaje nam relacje, co dzieje się na tym kontynencie w kwestii pandemii COVID-19.

W parlamencie Australii przegłosowano właśnie nowe prawo dające uprawienia policji federalnej. Na czym one polegają?

Polega to na tym, że policja federalna będzie mogła włamywać się do każdego na komputer czy telefon i będzie mogła modyfikować, bądź zmieniać, dokładać, usuwać materiały bez niczyjej zgody – mówi Leszek Kunc. – Jest to o tyle niebezpieczne, że mogą zrobić tak, że każdy z nas, może być osądzony o kryminalne sprawy – wskazuje.

To nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem dla ludzi, tu chodzi o kontrolę, żeby takich ludzi jak ja, wykluczyć ze społeczeństwa – wskazuje gość PL1.TV.

Leszek Kunc podkreśla, że w Australii panuje dziś zwykły komunizm, a w kraju nie ma demokracji, bowiem władza niczego, nikomu nie tłumaczy i wprowadza co tylko chce.

Co ciekawe, w kraju buduje się gigantyczne obozy izolacyjne, które rozmówca PL1.TV nazywa „obozami koncentracyjnymi. Tam będą wprowadzani ludzie, którzy są niebezpieczni dla społeczeństwa!

Obozy budowane w Australii, zdjęcie przesłane przez Leszka Kunca

Wszyscy ludzie, którzy się nie zaszczepią, będą w pierwszej kolejce, żeby tam pójść – mówi Leszek Kunc.

Koniecznie zobaczcie całą rozmowę:

5 KOMENTARZE

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
wojciech
16.09.2021 09:19

Australia to jest bardzo obszerny temat moze sie zgodzisz albo nie ale w mojej opinii to od xxx lat narastala sila totalitaryzmu tego panstwa – dzisiaj jest to widoczne – z pseldo demokracji na totalny totalitaryzm i to nie koniec c d narasta jeszcze nie koniec tej niby wolnosci ludzi a o prawach czlowieka lepiej sie nie powoluj bo i tak jestes na przegranej poniewaz australia jakakolwiek sprawe rozpatruje sztampowo we wlasym kraju i sadu niezaleznego w tym kraju nie uraczysz – mowa o prawie to duze Ha Ha.

Hubert z Sydney
21.09.2021 00:28

Co za kretynizm!

Bob
12.09.2021 04:46

Co za koszmarne bzdury!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Talibowie eksterminują oficerów wywiadu i policji Afganistanu

Talibowie stoją za egzekucjami lub zaginięciami bez wieści ponad 100 byłych funkcjonariuszy policji i wywiadu. Według Associated Press polowanie...

Przeczytaj jeszcze to!

5
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x