INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

02:51 | piątek | 03.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Gracja uszczelnia granice. To blokada przed potencjalną falą Afgańczyków

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Grecy od kilka lat mierzą się z problemem nielegalnej migracji. Teraz z uwagi na konflikt w Afganistanie, władze w Atenach chcą zablokować potencjalną falę migrantów, którzy uciekają przez talibami.

Grecja wzmocniła swoje stanowisko, ogradzając obozy dla imigrantów oraz stawiając 30-kilometrowy płot w regionie Evros na granicy z Turcją.

Ateny w tej sprawie apelują o solidarność i pomoc Unii Europejskie.

Powiem to jeszcze raz: kraje europejskie nie mogą uważać, że Grecja sama powinna rozwiązać ten problem i że może utrzymać szczelnie i hermetycznie swoje granice – powiedział premier Micotakis, cytowany przez agencję „Reuters”.

Szef greckiego rządu zaznaczył, że otrzymał od UE pomoc finansową, „ale to my wykonujemy pracę: straż przybrzeżna, policja, siły zbrojne. I nadal będziemy to robić”.

Źródło: MediaNarodowe.com

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Talibowie eksterminują oficerów wywiadu i policji Afganistanu

Talibowie stoją za egzekucjami lub zaginięciami bez wieści ponad 100 byłych funkcjonariuszy policji i wywiadu. Według Associated Press polowanie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x