INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:46 | niedziela | 14.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Włochy idą na całość! Nie jesteś zaszczepiony? Jesteś zawieszony!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

14 sierpnia

Ostatnia chrystianizacja w Europie

14 sierpnia 1385 r. Dla Polaków to dowód współpracy, dla Litwinów bardzo często – zdrady. Akt Unii w Krewie został wydany przez wielkiego księcia litewskiego...

Koniecznie przeczytaj

Włoski rząd walczy z pandemią koronawirusa, ale jak widać, jest to walka nacechowana mocną segregacją sanitarną. We wszystkich miejscach pracy we Włoszech od 15 października będzie obowiązywał wymóg posiadania przepustki Covid-19, wystawianej na podstawie szczepienia, wyleczenia z zakażenia koronawirusem lub negatywnego wyniku testu – zdecydował w czwartek rząd.

Obecnie przepustkę sanitarną muszą posiadać wszyscy pracownicy szkół. Od połowy października wymóg ten będzie dotyczyć wszystkich pracowników: sfery budżetowej, państwowych i prywatnych firm – zapisał w dekrecie rząd Mario Draghiego.

- reklama -

Pracownicy prywatnych firm mają być natychmiast zawieszani za brak przepustki; w przypadku zatrudnionych w sferze budżetowej będzie to 5 dni.

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

6 KOMENTARZE

6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
16.09.2021 21:08

W NECIE ZNALEZIONE:
$zczepienia są dobrowolne…. Ale jak się nie za$zczepisz to: pozbawimy cię pracy, konta w banku, dostępu do sieci telefonicznej, Internetu, zakażemy wejścia do kina, restauracji, na basen czy siłownię, odmówimy leczenia, nie przyjmiemy twoich dzieci do szkoły, przedszkola, żłobka lub odbierzemy prawa do opieki nad nimi (które za$zczepimy obowiązkowo, na siłę). Ale $zczepienia są dobrowolne…

Zygmuś
16.09.2021 21:11

Obozy koncentracyjne nie spadły z nieba. Najpierw zabroniono w Niemczech siadania Żydom na ławkach w parkach, potem zabroniono im chodzenia na basen, następnie zakazano im robić zakupów przed godziną 17:00. Potem była eksterminacja. Czy podobnie będzie w przypadku sanitarnego terroru SanitarSonderkommando (SS) na Distrikt Wolska? Wszystko wskazuje, że tak. PRECZ Z SEGREGACJĄ i TYRANIĄ SANITARNĄ PSYCHOPATYCZNYCH GLOBALISTÓW !!!

Zygmuś
16.09.2021 21:09

Nie, dziękuję, nie zaszczepię się. Już mam hulajnogę!

Zygmuś
16.09.2021 21:10

Największa czwarta fala, czyli wzrost zachorowalności na choroby układu oddechowego i układu krążenia, ma miejsce w krajach, regionach, obszarach gdzie jest największa wyszczepiona populacja (Dobitnym tego przykładem jest społeczeństwo wyszczepionego Izraela.)

Zygmuś
16.09.2021 21:12

I TAK OTO, PARADOKSALNIE (po wypowiedzi G.Brauna) masowy zabójca z SanitarSonderkommando, niejaki OberGruppenfuhrer Adam Sonntäglich-Eichmann STAŁ SIĘ MĘCZENNIKIEM.

Zygmuś
16.09.2021 21:13

Nowy Koncert skrzypcowy w/g Vivaldiego 4 Pory Roku obecnie:
– PRELUDIUM (śpiewane) – Bajer-full
– Koncert nr 1 E-dur – LOCKDOWN,
– Koncert nr 2 G-moll – LATO,
– Koncert nr 3 F-dur – LOCKDOWN,
– Koncert nr 4 F-moll – LOCKDOWN,
Fragment PRELUDIUM (Bajer-full) libretto:
(na znaną melodię disco-polo) – Bo wszyscy Wolacy będą wyszczepieni, wasze DNA wkrótce się też zmieni. Będziecie posłuszni waszym dobrodziejom, Tym genetycznym ludzi właścicielom…

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Kapitalizm w Nowym Porządku Świata

Seria tyleż poważnych, ile sztucznie wywołanych kryzysów globalnych wieszczy nadejście nowego porządku świata. Czy porządek ten rzeczywiście nadejdzie i zamieni...

Przeczytaj jeszcze to!

6
0
Podziel się z nami swoją opiniąx