INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

17:05 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Szczepionki będziemy brać co roku? Tak uważa polski profesor medycyny!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Miały być dwie dawki szczepionki, później okazało się, że część osób powinna przyjąć trzy dawki, a teraz słyszymy, że szczepionki pewnie będziemy przyjmować każdego roku. Czy ktoś może nam to wytłumaczyć?

Prof. Sylwia Kołtan, krajowy konsultant ds. immunologii klinicznej, wskazuje na taką możliwość:

Jest prawdopodobne, że szczepionki przeciw COVID-19 będziemy brać co roku. Uważam, że te szczepienia staną się czymś normalnym. Tak jak dziś zabezpieczenia przeciwko grypie. Nie ma jeszcze udokumentowanych badań, ale sądzę, że w przyszłości zostaną opracowane szczepionki skojarzone przeciwko grypie i COVID-19 – mówi w rozmowie z PAP prof. Sylwia Kołtan, krajowy konsultant ds. immunologii klinicznej.

Jeśli tak będzie, a państwa pozostawią sanitaryzm na takim poziomie, to najlepszy biznes na pandemii zrobiły koncerny farmaceutyczne. Sama produkcja szczepionek zapewni im miliardy.

Źródło: PAP

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x