INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:26 | czwartek | 19.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

WOLNOŚĆ SŁOWA. Serwis YouTube będzie blokował wszystkie antyszczepionkowe treści

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Amerykański serwis internetowy YouTube poinformował w środę na swoim blogu, że będzie blokował wszystkie materiały zawierające w ocenie YouTube nieprawdziwe informacje dotyczące szczepionek i podważające ich skuteczność. Usunął także konta znanych działaczy ruchu antyszczepionkowego.

YouTube już wcześniej wprowadził zasady zakazujące publikacji filmów zawierających ocenie YouTube, fałszywe informacje na temat szczepionek przeciw Covid-19, teraz rozszerzył je także na inne preparaty.

- reklama -

Serwis zapowiedział zablokowanie materiałów, w których padają stwierdzenia, że szczepionki są niebezpieczne, powodują długotrwałe problemy zdrowotne lub nie są skuteczne, a także takich, w których pojawiają się błędne informacje na temat substancji zawartych w preparatach.

“Washington Post” podał w środę, że serwis usunął także kilka kanałów prowadzonych przez znanych działaczy ruchu antyszczepionkowego, m.in. Roberta F. Kennedy’ego Jr. i Josepha Mercolę.

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

5 KOMENTARZE

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
znikl
30.09.2021 08:56

ha internetu nikt nie znal a ludzie i tak potrafili zjednoczyc swoje dzialania internet bardziej ludzi dzieli niz zbliza moze nareszcie ludzie zaczna ze soba rozmawiac twarza w twarz zamiast wyladowywac swoje nerwy w necie a jesli cos staje sie ludziom nierzydatne to po prosu przestaje byc uzywane kij zawsze ma dwa konce

grom52
30.09.2021 09:37

To pokazuje czym jest to lwackie shit na usługach psycholi od tzw. nwo

Zygmuś
30.09.2021 13:30

A TYMCZASEM: 2 PAŻDZIERNIKA, WARSZAWA, PLAC ZAMKOWY, godz.12:00 – MARSZ PRZECIWKO SEGREGACJI i TYRANII SANITARNEJ RZĄDU.

Monsignore
01.10.2021 12:14

To jest właśnie skutek, gdy coś jest w prywatnych łapach i od widzimisię jego właścicieli wszystko zależy.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy karzą czy kpią z ofiar swoich zbrodni?

Najpierw masowo uwalniali zbrodniarzy i ich kryli. Teraz odstawiają szopkę z procesami, z których nic nie wynika. W Niemczech powoli...

Przeczytaj jeszcze to!

5
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x