INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

16:05 | sobota | 10.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

WOLNOŚĆ SŁOWA. Serwis YouTube będzie blokował wszystkie antyszczepionkowe treści

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

10 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Amerykański serwis internetowy YouTube poinformował w środę na swoim blogu, że będzie blokował wszystkie materiały zawierające w ocenie YouTube nieprawdziwe informacje dotyczące szczepionek i podważające ich skuteczność. Usunął także konta znanych działaczy ruchu antyszczepionkowego.

YouTube już wcześniej wprowadził zasady zakazujące publikacji filmów zawierających ocenie YouTube, fałszywe informacje na temat szczepionek przeciw Covid-19, teraz rozszerzył je także na inne preparaty.

- reklama -

Serwis zapowiedział zablokowanie materiałów, w których padają stwierdzenia, że szczepionki są niebezpieczne, powodują długotrwałe problemy zdrowotne lub nie są skuteczne, a także takich, w których pojawiają się błędne informacje na temat substancji zawartych w preparatach.

“Washington Post” podał w środę, że serwis usunął także kilka kanałów prowadzonych przez znanych działaczy ruchu antyszczepionkowego, m.in. Roberta F. Kennedy’ego Jr. i Josepha Mercolę.

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

5 KOMENTARZE

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
znikl
30.09.2021 08:56

ha internetu nikt nie znal a ludzie i tak potrafili zjednoczyc swoje dzialania internet bardziej ludzi dzieli niz zbliza moze nareszcie ludzie zaczna ze soba rozmawiac twarza w twarz zamiast wyladowywac swoje nerwy w necie a jesli cos staje sie ludziom nierzydatne to po prosu przestaje byc uzywane kij zawsze ma dwa konce

grom52
30.09.2021 09:37

To pokazuje czym jest to lwackie shit na usługach psycholi od tzw. nwo

Zygmuś
30.09.2021 13:30

A TYMCZASEM: 2 PAŻDZIERNIKA, WARSZAWA, PLAC ZAMKOWY, godz.12:00 – MARSZ PRZECIWKO SEGREGACJI i TYRANII SANITARNEJ RZĄDU.

Monsignore
01.10.2021 12:14

To jest właśnie skutek, gdy coś jest w prywatnych łapach i od widzimisię jego właścicieli wszystko zależy.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Dziesięć tysięcy procent marży na szczepionce i dwa miliardy w błoto

Na jednej dawce szczepionki Pfizer uzyska marżę rzędu 10 tys. procent. Polska utopi w tych szczepionkach grube miliardy. Ile...

Przeczytaj jeszcze to!

5
0
Podziel się z nami swoją opiniąx