INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

15:24 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Tego jeszcze nie grali! Superman będzie biseksualistą

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Wydawnictwo DC poinformowało, że w nowej serii komiksów o przygodach Supermana, główny bohater będzie biseksualistą i zakocha się w swoim przyjacielu.

Seria “Superman: Son of Kal-El” śledzi losy Jonathana Kenta, syna Clarka Kenta i Lois Lane, który jest nowym ziemskim Supermanem. W serii pojawi się nowy bohater Jay Nakamura, który jest dziennikarzem.

Kent zakocha się w dziennikarzu po tym, jak – według DC – “psychicznie i fizycznie wypali go próba ocalenia każdego, kogo się da”.

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
12.10.2021 17:38

Według obecnych psychopatycznych kryteriów bohater, Superman (sorry za wyrażenie, może lepiej powinno być ”to”” lub ”ono”, czyli SuperOno), powinien/nno być niebinarny/ne (inne obcje także – np.: zwierzątka i takie tam…), z macicą i penisem jednocześnie, słusznego koloru skóry i najlepiej z kraju w Paslestynie. Czy coś jeszcze? Podpowiedzcie proszę. Piszę pracę z psychiatrii. Przyda mi się.

Ostatnio edytowany 15 dni temu przez Zygmuś
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Polska celem wizowego najazdu Rosjan?

Kryzys dyplomatyczny pomiędzy Waszyngtonem i Moskwą sprawił, że moskiewska ambasada USA zaprzestała wydawania wiz Rosjanom. Decyzją Departamentu Stanu wszyscy...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x