INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:49 | niedziela | 14.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tego jeszcze nie grali! Superman będzie biseksualistą

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

14 sierpnia

Ostatnia chrystianizacja w Europie

14 sierpnia 1385 r. Dla Polaków to dowód współpracy, dla Litwinów bardzo często – zdrady. Akt Unii w Krewie został wydany przez wielkiego księcia litewskiego...

Koniecznie przeczytaj

Wydawnictwo DC poinformowało, że w nowej serii komiksów o przygodach Supermana, główny bohater będzie biseksualistą i zakocha się w swoim przyjacielu.

Seria “Superman: Son of Kal-El” śledzi losy Jonathana Kenta, syna Clarka Kenta i Lois Lane, który jest nowym ziemskim Supermanem. W serii pojawi się nowy bohater Jay Nakamura, który jest dziennikarzem.

- reklama -

Kent zakocha się w dziennikarzu po tym, jak – według DC – “psychicznie i fizycznie wypali go próba ocalenia każdego, kogo się da”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
12.10.2021 17:38

Według obecnych psychopatycznych kryteriów bohater, Superman (sorry za wyrażenie, może lepiej powinno być ”to”” lub ”ono”, czyli SuperOno), powinien/nno być niebinarny/ne (inne obcje także – np.: zwierzątka i takie tam…), z macicą i penisem jednocześnie, słusznego koloru skóry i najlepiej z kraju w Paslestynie. Czy coś jeszcze? Podpowiedzcie proszę. Piszę pracę z psychiatrii. Przyda mi się.

Ostatnio edytowany 10 miesięcy temu przez Zygmuś
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Kapitalizm w Nowym Porządku Świata

Seria tyleż poważnych, ile sztucznie wywołanych kryzysów globalnych wieszczy nadejście nowego porządku świata. Czy porządek ten rzeczywiście nadejdzie i zamieni...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx