INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:18 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Projekt rezolucji dotyczący Polski, był przygotowany już przed debatą!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Oto jak działa Unia Europejska! Mamy jaskrawy przykład na to, że działanie europejskich elit, nie ma nic wspólnego z demokracją, debatą i europejskimi standardami. We wtorek w Parlamencie Europejskim odbyła się debata na temat Polski. Okazuje się, że projekt rezolucji ws. Polski był już gotowy przed debatą!

Informacja o tym, że projekt rezolucji ws. naszego kraju jest już dawno gotowy, a wtorkowa debata to dla brukselskich elity, zwykła formalność, pojawił się jeszcze w trakcie debaty. Informację potwierdził m.in. europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk, który na antenie TVP Info stwierdził, że wszystko jest gotowe, a rezolucja ws. Polski będzie głosowana najpewniej w środę.

- reklama -

I tak się zastanawiamy, kto tu ma prawo kogokolwiek pouczać? Po co organizować debatę, skoro debata, nie służby do tego, żeby wymieniać argumenty, rozmawiać, może osiągnąć wspólne stanowisko?

Europą rządzi dziś lewicowa ekipa, która stara się nasz kontynent przekształcić na własną modłę. Czy im się to uda?

Premier Mateusz Morawiecki zapewnia walkę. Rząd ma wykorzystywać wszystkie dostępne środki, żeby walczyć o to, żeby Polska nie została poszkodowana. Jednym z takich sposobów, ma być wetowanie projektów z europejskiego Zielonego Ładu.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
20.10.2021 08:34

Otaczają nas sami eurokołchozowi “przyjaciele”

grom52
20.10.2021 06:29

Pięknie ! Rzecz jednak w tym, że do tych zlewicowanych zakutych łbów – racje, argumenty i logika nie dociera. A nawet jeśli, to nie może się przedrzeć do zwojów mózgowych i ich lewackich trocin, zamiast szarych komórek.
Powinniśmy tej czerwonej chołocie odpowiedzieć, że swoimi zas….. euro mogą się podetrzeć, a kasę jak będzie nam potrzebna znajdziemy lub pożyczymy sobie gdzie indziej. I środkowy paluszek !!!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Trolling po teksańsku

Teksas się nie patyczkuje z lewakami. Właśnie to udowodnił, doprowadzając potężny Nowy Jork do szału. Co zrobił? Nadgraniczny Teksas jest...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx