INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:40 | czwartek | 08.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Pandemia uporządkuje świat?

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

8 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

Na świecie rośnie liczba osób przypisujących koronawirusowi pozytywne skutki. Wg zwolenników teorii, pandemia uporządkuje świat. Zmniejszy ludzką populację, tak aby na Ziemi wystarczyło zasobów niezbędnych do życia.

Wśród zwolenników teorii o sztucznym pochodzeniu koronawirusa, a więc celowym wywołaniu pandemii, rośnie grupa, która dostrzega pozytywny zamysł.
Zgodnie z rozpowszechnianym poglądem celem „światowego rządu”, który doprowadził do globalnego rozlania infekcji, jest przygotowanie ludzkości na biblijnej Apokalipsę. Dowody zawiera Księgę Objawienia, ze słowami proroctwa Sądu Ostatecznego.

Wg Apokalipsy św. Jana Ewangelisty Bóg ześle na ziemię Czterech Jeźdźców. Wysłannicy zerwą Siedem Pieczęci aktywujące kolejne etapy unicestwienia życia. Otworzenie siódmej pieczęci wiąże się z tożsamą ilością plag zesłanych na grzeszną ludzkość, wśród których jest także zaraza.

- reklama -

W związku z tym, jak uważają zwolennicy teorii spiskowej, sztuczne wywołanie pandemii Covid-19 ma dać ludzkości szansę przetrwania, przygotowując do spełnienia wizji św. Jana.

Plan przewiduje zmniejszenie populacji do 1–2 mld ludzi, co pozwoli na racjonalny poziom produkcji żywności i rozsądną eksploatację bogactw naturalnych, w tym energetycznych planety. Poprawie ulegnie sytuacja ekologiczna oraz klimatyczna, zaburzona przeludnieniem.

Aby skutecznie gospodarować skąpymi zasobami konieczne będzie utworzenie światowego rządu i skrupulatna kontrola osiągnięta dzięki obowiązkowemu chipowaniu.

- reklama -

Jak przypomina agencja Newsru.com., taki scenariusz nie powstał wraz chorobami wywołanymi koronawirusem. Od 2010 r. działa sieciowy Project Camelot/Avalon, który stawia przed sobą zadanie informowania światowej społeczności o planach spiskowych elit.

Według jednego z jego założycieli Billa Ryna, rządy ukrywają przed obywatelami wiedzę o zagrożeniu, które ma odegrać rolę Czterech Jeźdźców Apokalipsy. Najprawdopodobniej chodzi o fenomen geofizyczny, np. przesunięcie ziemskich biegunów, zbyt bliski przelot dużego obiektu kosmicznego, które wywołają kataklizm o planetarnej skali. Ludzkość trzeba więc przygotować, ale w taki sposób, który nie wywoła paniki i chaosu.

W celu ratowania siebie i przyszłej rekonstrukcji planety, elity władzy i biznesu przygotowały plan krypt. Anglosaska Misja. Wg Ryana, którydotarł rzekomo do tajnych dokumentów, projekt przewiduje w pierwszym etapie użycia bliżej niesprecyzowanej broni biologicznej, której działaniu ma odpowiadać pandemia Covid-19.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jak budowano NOWY PORZĄDEK na przykładzie USA

Zadania stawiane 60 lat temu komunistycznym agitatorom w Ameryce głosiły m.in.: Promuj ONZ jako jedyną nadzieję dla ludzkości. Dąż do...

Przeczytaj jeszcze to!