INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:42 | czwartek | 08.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Obrona Billa Gatesa

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

8 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

W globalnej sieci rośnie liczba obrońców Billa Gatesa. Zwolennicy założyciela Microsoftu przedstawiają swoją interpretację faktów.

W sieci uaktywnili się zwolennicy Billa Gatesa. Założyciel Microsoftu jest wskazywany jako jeden z głównych podejrzanych o wywołanie pandemii. Globalna społeczność dostrzegła fakty, które mają świadczyć o zbyt bliskich związkach Gatesa z WHO.

Jak wiadomo, nieudolność Światowej Organizacji Zdrowia w walce koronawirusem wywołała falę powszechnej krytyki. Na niekorzyść miliardera świadczyć ma również ogromna wiedza o koronawirusie, pandemii i przebiegu choroby, jaką posiadał na tygodnie przed jej wybuchem.

- reklama -

Jak jest interpretacja tych samych faktów z punktu widzenia Gatesa. Przede wszystkim miliarder nie wyhodował nowego wirusa, tylko od pięciu lat ostrzegał przed takim niebezpieczeństwem. Przyczynę nadciągającego niebezpieczeństwa widział w dysproporcjach pomiędzy globalnymi wydatkami na zbrojenia a deficytem finansowym światowej służby zdrowia.

Jeśli chodzi o słynną konferencję „201”, która została poświęcona skutkom pandemii na 60 dni przed jej wybuchem, obrońcy miliardera podkreślają naukowy charakter wydarzenia.

Ich zdaniem Fundacja Billa i Melindy Gates przedstawiła wówczas jedynie teoretyczny model epidemii. Powstał na podstawie infekcji SARS (ptasiej grypy) i opracowali go wirusolodzy. Chodziło o uświadomienie opinii publicznej niebezpieczeństwa przeniesienia odzwierzęcego wirusa na człowieka. Tak powstał scenariusz globalnej infekcji, wg którego w ciągu 18 miesięcy może umrzeć 65 mln osób.

- reklama -

W teoriach spiskowych negatywną rolę ma odgrywać niezrozumienie charytatywnej działalności Gatesa. Fundacja Billa i Melindy przeznaczyła na wsparcie oraz poprawę poziomu światowej służby zdrowia 54 mld dol. Dzięki grantom Gatesa brytyjski ośrodek biologii opatentował matrycę koronawirusa porażającego kury. Ponadto miliarder przeznacza ogromne środki na działalność WHO. Jego dotacje stanowią 10 proc. obecnego budżetu Światowej Organizacji Zdrowia.

Wszystkie fakty zostały opacznie zinterpretowane i wykorzystane do politycznego ataku na miliardera. Stoi za nim Donald Trump, którego Gates aktywnie krytykuje za strategię walki z epidemią w USA.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Poprzedni artykułNowiczok po prasku
Następny artykułKoronawirus jak III wojna światowa
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jak budowano NOWY PORZĄDEK na przykładzie USA

Zadania stawiane 60 lat temu komunistycznym agitatorom w Ameryce głosiły m.in.: Promuj ONZ jako jedyną nadzieję dla ludzkości. Dąż do...

Przeczytaj jeszcze to!