INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:05 | niedziela | 29.01.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Portal o2.pl odkrywa przed czym „powinni drżeć” wrogowie Zełenskiego. Nie. Nie chodzi o broń.

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 stycznia

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

Nie od dziś wiadomo, że na wojnie przestraszenie przeciwnika może decydować o sukcesie. Niby prymitywne, ale skuteczne. Portal o2.pl odkrył przed czym powinni zadrżeć wrogowie Ukrainy.

 „Nowa koszula Zełenskiego wymiata. Wrogowie powinni drżeć na jej widok:”, ogłosił portal, publikując zdjęcie Andrzeja Dudy i Wołodymyra Zełenskiego. I nie, to nie była kpina z prezydenta Ukrainy. To było napisane serio.

- reklama -

Na zdjęciu ilustrującym tę opinię, obaj panowie pozują „w przykucu” nad tablicą w kijowskim chodniku poświęconą wizycie w tym mieście w czasie wojny właśnie Andrzeja Dudy.

Show skradł jednak Zełenski i jego koszula, przed którą powinien zadrżeć Putin, jego generałowie i cała armia. Przynajmniej zdaniem wspomnianego portalu.

Koszula nawiązuje do białoruskiej i ukraińskiej „wyszywanki”, czyli koszuli od tamtejszego ludowego stroju męskiego. „Wyszywanka” jest zazwyczaj biała z haftami wykonanymi kolorową nitką. Zełenski włożył „wyszywankę” oliwkowozieloną, można rzec – w kolorze militarnymi z czarnymi haftami.  I właśnie przed tymi haftami powinien zadrżeć Putin. Przedstawiają one bowiem m.in. Ukrainkę i ukraińskiego żołnierza, pojazd pancerny oraz czołg. „Jak udało nam się ustalić, jest to „wyszywanka” wykonana przez białoruską projektantkę Rufinę Bazlową”, doniósł przejęty swym ustaleniem portal, chociaż sama zainteresowana tajemnicy z tego nie robiła.

- reklama -

Idąc tokiem rozumowania portalu, należałoby się zastanowić nad publikacją. Przecież jeśli „wrogowie Zełenskiego” będą drżeć patrząc na jej dzieło, to jest ona w ogromnym niebezpieczeństwie. Taki Putin nie zadrżał przed NATO, Ameryką, dostawami broni płynącymi na Ukrainę, a tu „powinien drżeć” od haftu na koszuli. Może Zełenski powinien rozesłać zdjęcia swojej koszuli do rosyjskich dowódców, zaczynając od Putina? Spojrzą, zadrżą i wojna się skończy? Tylko, co będzie, jeśli portal o2. się myli i jednak nie będą drżeli?

PS.

Koszulę można sobie kupić.

- reklama -

Źródło
https://www.o2.pl/technologia/nowa-koszula-zelenskiego-wymiata-wrogowie-powinni-drzec-na-jej-widok-6804594589502208a

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
grom52
25.08.2022 09:51

Bardzo głupi w swej treści artykuł. Po co … ?

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Kamienie milowe, czyli groźne skały

Premier Mateusz Morawiecki jeszcze nie tak dawno chwalił się wynegocjowaniem „kamieni milowych”. Teraz zdystansował się od nich prezydent Andrzej...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx