INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:25 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Portal o2.pl odkrywa przed czym „powinni drżeć” wrogowie Zełenskiego. Nie. Nie chodzi o broń.

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Nie od dziś wiadomo, że na wojnie przestraszenie przeciwnika może decydować o sukcesie. Niby prymitywne, ale skuteczne. Portal o2.pl odkrył przed czym powinni zadrżeć wrogowie Ukrainy.

 „Nowa koszula Zełenskiego wymiata. Wrogowie powinni drżeć na jej widok:”, ogłosił portal, publikując zdjęcie Andrzeja Dudy i Wołodymyra Zełenskiego. I nie, to nie była kpina z prezydenta Ukrainy. To było napisane serio.

- reklama -

Na zdjęciu ilustrującym tę opinię, obaj panowie pozują „w przykucu” nad tablicą w kijowskim chodniku poświęconą wizycie w tym mieście w czasie wojny właśnie Andrzeja Dudy.

Show skradł jednak Zełenski i jego koszula, przed którą powinien zadrżeć Putin, jego generałowie i cała armia. Przynajmniej zdaniem wspomnianego portalu.

Koszula nawiązuje do białoruskiej i ukraińskiej „wyszywanki”, czyli koszuli od tamtejszego ludowego stroju męskiego. „Wyszywanka” jest zazwyczaj biała z haftami wykonanymi kolorową nitką. Zełenski włożył „wyszywankę” oliwkowozieloną, można rzec – w kolorze militarnymi z czarnymi haftami.  I właśnie przed tymi haftami powinien zadrżeć Putin. Przedstawiają one bowiem m.in. Ukrainkę i ukraińskiego żołnierza, pojazd pancerny oraz czołg. „Jak udało nam się ustalić, jest to „wyszywanka” wykonana przez białoruską projektantkę Rufinę Bazlową”, doniósł przejęty swym ustaleniem portal, chociaż sama zainteresowana tajemnicy z tego nie robiła.

- reklama -

Idąc tokiem rozumowania portalu, należałoby się zastanowić nad publikacją. Przecież jeśli „wrogowie Zełenskiego” będą drżeć patrząc na jej dzieło, to jest ona w ogromnym niebezpieczeństwie. Taki Putin nie zadrżał przed NATO, Ameryką, dostawami broni płynącymi na Ukrainę, a tu „powinien drżeć” od haftu na koszuli. Może Zełenski powinien rozesłać zdjęcia swojej koszuli do rosyjskich dowódców, zaczynając od Putina? Spojrzą, zadrżą i wojna się skończy? Tylko, co będzie, jeśli portal o2. się myli i jednak nie będą drżeli?

PS.

Koszulę można sobie kupić.

- reklama -

Źródło
https://www.o2.pl/technologia/nowa-koszula-zelenskiego-wymiata-wrogowie-powinni-drzec-na-jej-widok-6804594589502208a

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
grom52
25.08.2022 09:51

Bardzo głupi w swej treści artykuł. Po co … ?

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx