INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:45 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Fox News oskarża Demokratów. To oni są obojętni na los Amerykanów

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Telewizja Fox News oskarżyła opozycyjne elity polityczne o obojętność na los milionów uczciwych Amerykanów. Do takich wniosków upoważnia brak zadecydowanego potępienia ulicznego chaosu i zniszczeń podczas ulicznych rozruchów.

Znany komentator telewizji Fox News oskarżył „wybrane elity polityczne USA” o to, że odczuwają zachwyt, obserwując, jak uliczny tłum poniża uczciwych Amerykanów. Chodzi oczywiście o liberalny establishment, ponieważ sam Charles Creitz, jak i Fox News sympatyzują z Donaldem Trumpem.

- reklama -

– Dla wielu z nas minione dni stały się najbardziej bolesnymi w pamięci – powiedział Creitz, dodając: – Zobaczyliśmy, jak tłuszcza podnieconych kretynów pali nasze miasta, pastwi się nad drogimi sercu pomnikami i symbolami, bije na ulicach starszych ludzi, strzela do funkcjonariuszy policji, kradnąc wszystko, co wpadało je w ręce”.

Tymczasem wg telewizyjnego komentatora, zamieszki, które nie mają nic wspólnego z manifestowaniem i obroną praw obywatelskich, nie wywołały żadnej reakcji części wpływowych elit. – Żaden z tych liderów nie zrobił niczego, aby potępić lub powstrzymać anarchię, w którą pogrążył się nasz kraj.

Creitz oskarżył liberałów, że zamiast chronić Amerykanów, „dostrzegli w rozruchach szansę zwiększenia swoich szans w nadchodzących wyborach prezydenckich”. Ich obecna postawa sprowadza się do żądania, „abyśmy zapomnieli, o tym, co nami wstrząsnęło”. Tymczasem sami nie chcą analizować ani detali, ani swojego udziału, w tym, co się wydarzyło.

- reklama -

Komentator oskarżył liberałów o zachęcanie bandytów do przemocy i siania chaosu, co nie ma nic wspólnego z obroną praw konstytucyjnych. – Bandy rabusiów i morderców, które widzieliśmy na ulicach to nie demonstranci. Tak naprawdę, ludzie z telewizyjnych ekranów zachęcający tłumy do gwałtów, nie mogą ścierpieć prawdziwych protestów, gardząc protestującymi – ocenił Creitz.

Komentator obawia się jednak, że to nie koniec liberalnego planu. – Elity posuną się dalej. Za chwilę zażądają zlikwidowania policji. Żadnego więcej systemu ochrony prawa w USA – przewiduje dziennikarz Fox News. – Wtedy zacznie się prawdziwy koszmar dla was, waszych rodzin i waszego biznesu. Takie będą konsekwencje władzy tłumu – ostrzega Fox News.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx