INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

14:23 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Starcie policji z protestującymi pod rezydencją premiera Netanjahu

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Przez ostatni miesiąc grupa Izraelczyków demonstrowała pod rezydencją premiera Netanjahu, wzywając go do rezygnacji z funkcji wobec ciążących na nim zarzutów korupcyjnych.

W miniony poniedziałek doszło tam do starcia protestujących z policją, w wyniku których, według relacji organizatorów protestu, sześciu jego uczestników zostało rannych. „The Times of Israel” cytuje relację jednego z organizatorów z porannej interwencji ok. 30 funkcjonariuszy policji, którzy bez żadnego nakazu i wyjaśnień „brutalnie konfiskowali prywatną własność protestujących”. Władze miasta zaprzeczyły tym informacjom.

- reklama -

Premier Netanjahu jest krytykowany również za działania rządu w związku z koronawirusem. W minionym tygodniu, po publicznym stwierdzeniu, że rząd zignorował jej rady i zbyt szybko uruchomił gospodarkę, zrezygnowała z funkcji szefowej izraelskiej publicznej służby zdrowia w Ministerstwie Zdrowia – Siegal Sadetzki. Liczba zakażonych i chorych na COVID19 w Izraelu wciąż rośnie.

Źródło: al-monitor.com

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x